Ekstaza, Euforia

Sylvia June Day Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Jax i Gia (tom 1,2) literatura obyczajowa, romans
Afterburn, Aftershock
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
miłość seks namiętność erotyka

Na półkach: , , , , , ,

Totalnie nie rozumiem o co chodzi w tej całej historii. Jax i Gia są jakimiś wywalonymi w kosmos postaciami i to w negatywnym sensie. Krzywdzą siebie nawzajem, co jest dla mnie totalnym absurdem.
Nie skończyłam tej książki bo po prostu było to dla mnie niewykonalne.

Romans z tłem politycznym i kulinarnym. Historia stara jak świat. Dwójka ludzi się w sobie zakochuje ale na przeszkodzie staje wielka polityka i koneksje rodzinne. Po latach następuje kolejne spotkanie i nowe rozdanie czy tym razem bohaterowie będą gotowi podjąć się związku i zaryzykować walkę o miłość?

Kolejna książka tej autorki napisana lekko i bez przesady. Czytało się jak opowiadanie o historii bogatego mężczyzny, który dwa lata wcześniej porzucił młodą Włoszkę. Przypadkiem się spotykają, zaczyna się ciekawe opowiadanie. Dla tych, którzy nie przepadają za harleqinami proponuję omijać tę pozycję. Jednak ja też za nimi nie przepadam, a przypadła mi do gustu. Może lubię...

On - przebojowy, piękny i bogaty, ona - ponętna i seksowna. Trochę erotyki, trochę banałów i pseudo-problemów; właściwie książka o niczym.
100% harlequina w harlequinie. Ale jeśli ktoś lubi, to śmiało.

Lekka przyjemna książka. Bardzo szybko się czyta. Ja osobiście bardzo lubię powieści tej autorki. Na podstawie tej książki powstał film, który oczywiście oglądałam.

Gianna ma marzenie by pracować jako asystentka znanej i cenionej Lei Young. Marzenie tej kobiety spełnia się. Niespodziewanie do życia kobiety powraca jej był chłopak, który zostawił ją dwa lata temu. Gianna...

Przez dłuższy czas zwlekałam przed sięgnięciem po książki tej autorki. Jednak przeglądając półkę w bibliotece skusiłam się przeczytać historię Jaxa i Gianny.

Nie zawiodłam się. Ich historia mnie bardzo zainteresowała i polecam również innym z zapoznaniem się :)

Moja przygoda z książkami Pani Day właśnie się skończyła.
Nie cierpię harlequin-ów. Nie cierpię erotyków.
Książki o pięknych, młodych, bogatych i napalonych też mnie nie pociągają.
Miałam ochotę odłożyć książkę już po kilku stronach

Ekstaza,
Euforia...

Lekka i przyjemna ze szczyptą pikanterii.

Na półkach: , , , , ,

Szybkie, lekkie romansidło. Przyjemne i niewymagające. Nie za długie, złożone z dwóch tytułów, które doskonale odzwierciedlają treść. W sam raz na jeden wieczór. :)

Pierwsze co przychodzi mi do głowy po przeczytaniu tej książki to szybka. czytało się ją jak nowelę, ale to też jej wada. Bo opowiadanie jakby po łebkach, miłość niepewna, akcja nim się zaczęła to już skończyła, liczyłam chociaż jak jakiś sekret głównego bohatera, a nawet tego nie było. Przez pół ksiazki straszył nas swoja rodziną i nic z tego nie wynikło. Również watki...

Dyskusje

1 063