Raz jeszcze

Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
Ewa Ratajczyk
Amber
miłość namiętność cierpienie rozczarowanie ucieczka pożądanie seks fantazje
Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
Proś mnie, o co chcesz (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Ratajczyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
miłość namiętność cierpienie rozczarowanie ucieczka pożądanie seks fantazje

Trochę nudna w porównaniu z poprzednimi. Niby nie ma się czego czepić, ale umęczyła mnie jakoś.
Jeszcze nie wiem czy będę kontynuowała serię.

Po lekturze 3 tomów, stwierdzam że ta część znużyła mnie najbardziej.

Seks seksem , każdy co kto lubi. Czy tylko ja mam wrażenie , że częściej go uprawiają z innymi ludźmi niż sami ze sobą ? Generalnie w książce nic innego nie ma .

Przeczytałam wszystkie 6 książek, ale zajęło mi to sporo czasu, bo tak teraz po lekturze myślę, że czytałam już lepsze serie erotyczne. Nie było tragicznie, bo losy Judith i Erica wciągają, seks też występuje obficie i w ciekawej odsłonie, ale momentami dłużyzny mnie odrzucały 😀

magda z magdaandbooks

Podoba mi się ta seria, 1 i 2 tom w mojej ocenie super! Tom 3 oceniam troszkę gorzej. Początek i koniec bardzo dobre, jeśli chodzi o treść "środkową" to wiało nudą. Jeszcze dziś sięgnę po kolejny tom, ponieważ niesamowicie wciągnęłam się w historię głównych bohaterów.

Kolejna część relacji pomiędzy sekretarką Judith a jej szefem Ericiem.
W tej części napięcie trochę opada. Po rozstaniu w poprzedniej części Judith mocno obstaje przy swoim aby nie wracać do Erica. Podoba mi się że Jud potrafi postawić na swoim i oprzeć się facetowi pomimo że go kocha i pragnie. Może trafiło to w taki moment, ale cały ten fragment gdy on o nią zabiegał, a...

Świetna seria.
Momentami trzyma w napięciu, czasami wzrusza i wielokrotnie powoduje nerwy.
Polecam

Typowy erotyk, z wieloma, mocnymi, perwersyjnymi nawet scenami, więc jak ktoś się łatwo gorszy to nie polecam;) Lekka, niezobowiązująca książka, od czasu do czasu dobrze przeczytać, ale w nadmiarze męczą (przeczytałam na raz 3 części i teraz potrzebuję dłuższej przerwy:))

Zacznę w skrócie od tego o czym jest ta książka:
Ona jest zła na niego bo się na nim zawiodła.
Nie chce go widzieć.
On nie ustaje w swoich staraniach o nią.
On jest zazdrosny.
Ona jest zazdrosna.
I w końcu się godzą.
I jest seks, głównie we dwoje, ale w innych konfiguracjach też. Choć jest spokojniej niż w poprzednich tomach.

Nie wiem, co jest z tą serią, ale według mnie,...

nie dorównuje poprzednim częściom, zbyt lekka, po drugiej części spodziewałam się czegoś mocniejszego co pobudziłoby moje zmysły a tu zwykła romansidło

1 081
  • 2015