Raz jeszcze

Okładka książki Raz jeszcze Megan Maxwell
Okładka książki Raz jeszcze
Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 3) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Proś mnie, o co chcesz (tom 3)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
Amber
2015-02-12
2015-02-12
Ewa Ratajczyk
miłość namiętność cierpienie rozczarowanie ucieczka pożądanie seks fantazje

Znudziła mnie. Zazdrosny superman dzieli się kochanką z przyjaciółmi w orgietkach ale nie pozwala jej całować zastrzegając to dla siebie. Jest w tym jakiś sens? Słabe.

Dawno nie wciągnęłam się w książkę tak jak w tą.
Seria o Hiszpance i przystojnym Niemcu poruszyła moje nieromantyczne serce i wciągnęła w wir gorącego romansu. Walka o utraconą miłość niczym z hollywoodzkiego romansidła nasycona świetnym humorem i opisami rozbudzającymi wyobraźnię.
Podoba mi się szczególnie, że nie jest pozbawiona emocjonalnego i psychologicznego aspektu. Wszystkie zachowania i reakcje mają swoje podłoże w przeszłości i z każdą stroną poznajemy coraz lepiej psychologiczne portrety głównych bohaterów.
Poprzedni tom był rewelacyjny i genialnie napisany, ten jest dużo spokojniejszy, ale nie nudny. Gry i zabawy głównej pary przenoszą się z łóżka do życia codziennego, pojawiają się kolejne życiowe problemy - zazdrość, chaos w głowie, konieczność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Różnice charakterów są w tej części świetnie uwydatnione. Mam jednak wrażenie, że chociaż ciekawie napisany i bardzo przyjemny w odbiorze ten tom to tylko "przerywnik" wstęp do kolejnego, który mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Nawarstwiły się nowe tajemnice, nowe pytania kołaczą się w głowie Jud - jak również w mojej, bo przez te kilkaset stron zdążyłam się z nią zaprzyjaźnić. Czekam z niecierpliwością co dalej wymyśli moja temperamentna przyjaciółka wobec problemów, które pojawią się w jej nowym, niemieckim życiu - bo ta część zapowiada, że będzie ich w przyszłości wiele!
Nie jestem w stanie dać maksymalnej ilości gwiazdek, bo przesiąknięta seksem i wyśmienitym humorem historia jest mocno odrealniona (jak typowe Hollywoodzkie "love story"). Świetna jako senne marzenie, powiew słodkiego życia z nutą codzienności, takie pozycje mają wywołać uśmiech na twarzy, więc nie muszą zachowywać wszystkich realiów życia, jednak moje wewnętrzne "ja" za szybko wyłapuje ich brak, więc ocena jest odrobinkę zaniżona.

Dawno nie wciągnęłam się w książkę tak jak w tą.

Trochę nudna w porównaniu z poprzednimi. Niby nie ma się czego czepić, ale umęczyła mnie jakoś.
Jeszcze nie wiem czy będę kontynuowała serię.

Jeszcze nie wiem czy będę kontynuowała serię.

Po lekturze 3 tomów, stwierdzam że ta część znużyła mnie najbardziej.

Po lekturze 3 tomów, stwierdzam że ta część znużyła mnie najbardziej.

Seks seksem , każdy co kto lubi. Czy tylko ja mam wrażenie , że częściej go uprawiają z innymi ludźmi niż sami ze sobą ? Generalnie w książce nic innego nie ma .

Przeczytałam wszystkie 6 książek, ale zajęło mi to sporo czasu, bo tak teraz po lekturze myślę, że czytałam już lepsze serie erotyczne. Nie było tragicznie, bo losy Judith i Erica wciągają, seks też występuje obficie i w ciekawej odsłonie, ale momentami dłużyzny mnie odrzucały 😀

magda z magdaandbooks

magda z magdaandbooks

Podoba mi się ta seria, 1 i 2 tom w mojej ocenie super! Tom 3 oceniam troszkę gorzej. Początek i koniec bardzo dobre, jeśli chodzi o treść "środkową" to wiało nudą. Jeszcze dziś sięgnę po kolejny tom, ponieważ niesamowicie wciągnęłam się w historię głównych bohaterów.

Kolejna część relacji pomiędzy sekretarką Judith a jej szefem Ericiem.
W tej części napięcie trochę opada. Po rozstaniu w poprzedniej części Judith mocno obstaje przy swoim aby nie wracać do Erica. Podoba mi się że Jud potrafi postawić na swoim i oprzeć się facetowi pomimo że go kocha i pragnie. Może trafiło to w taki moment, ale cały ten fragment gdy on o nią zabiegał, a ona chciała mu ulec ale jednak tego ni robiła, mocno mnie ruszał. Ściskało mnie w żołądku i krzyczałam razem z Jud... nawet się zastanawiałam czy wytrzymałabym tak jak ona, czy złamałabym się wcześniej ;)

Poza początkowymi dramatami większość książki jest nudnawa. Judith jedzie z Ericiem do Niemiec i wkrada się stabilność i stagnacja. Sceny nie są tak mocne i obrazowe jak w tomie 2, chociaż oczywiście są i najgorętsza scena jest na samym końcu książki :)

Myślę, że tom 3 to takie wytchnienie dla Jud (i dla nas) bo wybuchowej części 2 i przed kolejną częścią ;)

Kolejna część relacji pomiędzy sekretarką Judith a jej szefem Ericiem.

Typowy erotyk, z wieloma, mocnymi, perwersyjnymi nawet scenami, więc jak ktoś się łatwo gorszy to nie polecam;) Lekka, niezobowiązująca książka, od czasu do czasu dobrze przeczytać, ale w nadmiarze męczą (przeczytałam na raz 3 części i teraz potrzebuję dłuższej przerwy:))

Świetna seria.
Momentami trzyma w napięciu, czasami wzrusza i wielokrotnie powoduje nerwy.
Polecam

Świetna seria.
Momentami trzyma w napięciu, czasami wzrusza i wielokrotnie powoduje nerwy.
Polecam

• 2015