Bez końca

Okładka książki Bez końca Megan Maxwell
Okładka książki Bez końca
Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Proś mnie, o co chcesz (tom 4)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Pídeme lo que quieras, ahora y siempre
Amber
2015-03-10
2015-03-10
Ewa Ratajczyk
namiętność miłość erotyzm tajemnice seks intrygi pożądanie

Proza życia mało ciekawa, seks namiętny ale powtarzalny.Takie sobie. Szkoda czasu.

Zdecydowanie pochłonęła mnie ta pozycja. Nie mogłam skupić się na niczym innym wciąż myślałam o Ericu i Jud!
Ich rozłąkę przeżywałam jakby i dla mnie trwała tygodniami. Świetnie napisana, niesamowicie wciągająca i perwersyjna.
Czyta się lekko i przyjemnie, a bohaterzy są tak realni, że miałam wrażenie jakby naprawdę żyli gdzieś obok mnie.
Magiczne zakończenie jak z bajki myślę, że będzie świetnym początkiem kolejnych epizodów tej gorącej pary i już nie mogę się doczekać co jeszcze przygotowała dla nas autorka!
A zdanie "Proś mnie o co chcesz" zapamiętam na zawsze jako najgorętsze powiedzenie "Kocham Cię".

Magiczne zakończenie jak z bajki...

Momentami chętnie palnęłabym Jud w tę głowę -za ten ośli upór , a następnie wskakiwanie w ramiona ukochanego bez żadnej rozmowy , czegokolwiek :).

Przeczytałam wszystkie 6 książek, ale zajęło mi to sporo czasu, bo tak teraz po lekturze myślę, że czytałam już lepsze serie erotyczne. Nie było tragicznie, bo losy Judith i Erica wciągają, seks też występuje obficie i w ciekawej odsłonie, ale momentami dłużyzny mnie odrzucały 😀

magda z magdaandbooks

magda z magdaandbooks

Mówiąc słowami Jud "O Boże! O Boże! Gorąco!!" Ta seria mocno trafia w moje emocje. Przez drugą część tego tomu siedziałam ze ściśniętym sercem i żołądkiem. Płakałam z Jud kiedy ona płakała i wkurzałam się razem z nią.
Dla wszystkich lubiących namiętność, kłótnie i godzenie się to jest tom dla Was. Jud żyje z Ericiem w Niemczech i chociaż ogólnie życie mają sielankowe, pełne seksu i perwersji to jednak ich różnice charakteru dają o sobie znać. I chociaż czasami ich kłótnie wydają mi się bez sensu to jednak w życiu realnym kłótnie też często wynika z całkowicie błahych rzeczy.
Po 3 tomach pełnych wyuzdanych scen seksu ten już tak nie szokuje, ale mimo wszystko niektóre sceny przyprawiały o wypieki na twarzy.

Do historii Judith i Erica powróciłam po roku, licząc na to, że może znów mnie sobą zainteresują. Tak się nie stało. Książka wydaje się być wciąż dokładnie o tym samym. Te same problemy, kłótnie i rozwiązania. I oklepane, przewidywalne już reakcje. Pierwsza część została kompletnie pozbawiona fabuły na rzecz monotonnych wątków i coraz odważniejszych scen seksu, mających jednocześnie coraz mniej wspólnego z rozbudzaniem zmysłów czytelników. Moim zdaniem autorka sama ogranicza grono swoich odbiorców, bo tylko ci, o bardzo szczególnym guście erotycznym, będą brnęli w to dalej. Dopiero w drugiej połowie pojawia się jakikolwiek zalążek akcji. Całość wciąż jednak przypomina zdartą płytę.

Kiepska pozycja. Wczesniejszy tom byl slaby, ale ten zrobil sie niesmaczny...

Kiepska pozycja. Wczesniejszy tom byl slaby, ale ten zrobil sie niesmaczny...

Jak najbardziej na tak!

Jak najbardziej na tak!

Dotarłam do czwartego tomu i muszę powiedzieć dość! Z każdą częścią coraz gorzej mi się czytało, wiele razy odkładałam książkę. Cały czas czegoś mi brakowało chyba właśnie tego, żeby miedzy bohaterami było to "na wyłączność". Chociaż pierwsza cześć zachwyciła mnie, to jednak cały czas miałam w głowie nadzieję, że Eric stanie się zaborczy i będzie chciał ją tylko dla siebie. Cały czas szukałam tego w kolejnych częściach, jednak tego się nie doczekałam. Niestety z każdym tomem wszystko stawało się dla mnie coraz bardziej (nie mówiąc brzydko) odrażające. Mam wrażenie, że historia bohaterów to jakiś gniot. I też się zastanawiam jak to możliwe, że ocena jest tak wysoka?

Dałam każdej części ocenę 7, ponieważ każda część jest do siebie podobna. Są kłótnie, są rozstania no i seks... Książki te czytało mi się szybko i łatwo, ale dużo scen można było przewidzieć.

• 2015
  • 2015