Gra

The Game
literatura piękna
2015-02-04
podrywacz poradnik kobiety

Biblia społeczności "pickup artists" , a jednocześnie wyraźna przestroga przeciwko najbardziej skrajnym metodom działalności tej grupy. Wymaga sporego filtrowania informacji oraz stawiania granicy pomiędzy szukaniem pomocy w randkowaniu, a uprzedmiotawianiem kobiet.

Świetna pozycja dla osób, które mają problemy z odwagą przy kobietach. Była dla mnie początkiem do przygody zwanej poznawaniem kobiet. Zawdzięczam jej wiele , przede wszystkim to, że pokazała mi jak łatwo można podchodzić do podrywania. Po 5 latach od przeczytania tej książki nadal ją pamiętam i zawdzięczam również to, że nie bałem się podejść do cudownej kobiety, która...

Poza opisami seksualnych podbojów to techniki i psychologia w tej książce mogą pomoc każdemu nieśmiałemu facetowi zrobić pierwszy krok.

Ja osobiście zachęcę syna jak i córkę do przeczytania i refleksji nad ta książka, oczywiście kiedy będą w odpowiednim wieku.

Myśle ze warto przeczytać pod katem behawioralnym :)

Pozdrawiam
Maciej Słupsk

Zajebista!

Polecam

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Miałam napisać opinię o książce, ale podkusiło mnie najpierw poczytać co sądzą inni i teraz już muszę, bo się uduszę: sugerowanie mi, że daję słabą ocenę tej książce, ponieważ nie chcę się pogodzić z jej wspaniałością, to zwykłe obrażanie mojej inteligencji. Cała ta Gra to jedno wielkie nic. Prostactwo i chamstwio wyziera z każdego niemal zdania. Autor sili się na bycie...

Fajnie się czyta

Strasznie się zmęczyłem czytając tę książkę. Płytka, nafaszerowana sztucznymi zachowaniami. Strata czasu.

Dlaczego tak wysoka ocena? - bo książka opisuje prawdziwe zdarzenia. Nie wierzycie? Wpiszcie na YT real social dynamics, głównodowodzący tej organizacji to obecnie gość o ksywie Tyler Durden - jeden z bohaterów w książce.

Rozumiem niezadowolenie wielu osób (zwłaszcza kobiet) po tej lekturze, ponieważ opisuje jak można poderwać/zmanipulować/zdobyć praktycznie każdą...

• Chcę w prezencie
  • 2013