Gra

2006-01-01
podrywacz poradnik kobiety

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Zrażony po książce Marcina "Adepta" Szabelskiego - "Sekrety seksualnej pewności siebie" - bałem się, że sięgając po kolejną książkę o tematyce uwodzenia będę mieć do czynienia z równie odrażającym, grafomańskim tworem. Tymczasem "Gra" to nie tylko świetnie napisana książka, ale dodatkowo jedna z najzabawniejszych jakie w życiu czytałem. Prawdziwa do bólu, a jednak tak "pozytywnie nihilistyczna" i często udowadniająca, że życie to jeden wielki żart.

Polecam jedynie dlatego aby zobaczyć jak toksyczne jest społeczeństwo PUA i jak bardzo może zaszkodzić

Biblia społeczności "pickup artists" , a jednocześnie wyraźna przestroga przeciwko najbardziej skrajnym metodom działalności tej grupy. Wymaga sporego filtrowania informacji oraz stawiania granicy pomiędzy szukaniem pomocy w randkowaniu, a uprzedmiotawianiem kobiet.

Ciekawy temat, ale kiepsko napisana książka.

Ciekawy temat, ale kiepsko napisana książka.

Świetna pozycja dla osób, które mają problemy z odwagą przy kobietach. Była dla mnie początkiem do przygody zwanej poznawaniem kobiet. Zawdzięczam jej wiele , przede wszystkim to, że pokazała mi jak łatwo można podchodzić do podrywania. Po 5 latach od przeczytania tej książki nadal ją pamiętam i zawdzięczam również to, że nie bałem się podejść do cudownej kobiety, która dziś jest moją narzeczoną. Polecam
Edit. Do wszystkich osób, które dają niską ocenę. Jest to książka w formie opowiadania. Historia, która się tam wydarzyła działa się na prawdę. Autor tylko opisuje grupę, która działa w ten sposób czy tego chcecie czy nie.

Poza opisami seksualnych podbojów to techniki i psychologia w tej książce mogą pomoc każdemu nieśmiałemu facetowi zrobić pierwszy krok.

Ja osobiście zachęcę syna jak i córkę do przeczytania i refleksji nad ta książka, oczywiście kiedy będą w odpowiednim wieku.

Myśle ze warto przeczytać pod katem behawioralnym :)

Pozdrawiam
Maciej Słupsk

Myśle ze warto przeczytać pod katem behawioralnym :)

Pozdrawiam
Maciej Słupsk

Zajebista!

Zajebista!

Polecam

Polecam

Grę czyta się dość lekko. Opowiadania przygód całej ekipy są przedstawione w dogodny sposób. Książka opisuje kilka ciekawych informacji jak podejść do kobiet i się ich nie bać

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No cóż, biblia podrywaczy. Wiele ciekawych i cennych wskazówek ale odradzam bezkrytyczne podejście do tej i podobnych lektur. Jak wessie Cię za mocno i uwierzysz, że to wszystko prawda- zrobisz sobie krzywdę i zniszczy Ci psychikę.