Okładka książki 4-godzinne ciało. Niezwykły poradnik jak szybko zrzucić wagę, stać się niedoścignionym kochankiem i superczłowiekiem Timothy Ferriss
Timothy Ferriss Wydawnictwo: Laurum poradniki
poradniki
The 4-Hour Body: An Uncommon Guide to Rapid Fat-Loss, Incredible Sex, and Becoming Superhuma
Laurum
2011-11-09
2011-11-09
Magda Witkowska
odchudzanie seks porady sport bieganie

Okładka książki Bogaty ojciec, biedny ojciec Robert Toru Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Bogaty ojciec,... Robert Toru Kiyosak...
Okładka książki Rework Jason Fried, David Heinemeier Hansson
Rework Jason Fried, David ...
Okładka książki Zasady Canfielda. Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być! Jack Canfield, Janet Switzer
Zasady Canfiel... Jack Canfield, Jane...
Okładka książki Sekrety amerykańskich milionerów William D. Danko, Thomas J. Stanley
Sekrety ameryk... William D. Danko, T...

Przeczytałem i z pewnością NIE zastosuję rad Pana Timothy`ego. Nie tylko że się z nimi nie zgadzam i kłócą się one z wieloma dogmatami bo nie ma nić złego w nowościach, ale widać tu grubą przesadę. Przykładowo przeginanie z jedzeniem wołowiny żeby zwiększyć poziom testosteronu i jeszcze wciskać kit że więcej kobiet się za nim oglądało? Nie ma miarodajnych analiz a tylko spostrzeżenie które może być przypadkiem, ściemą albo autosugestią. Tak wygląda cała książka autora jego własne oceny własne spostrzeżenia w które ja nie uwierzyłem . DO tego nuda, nuda i jeszcze raz nuda. W dalszej części książki zirytowany już kartkowałem.

🏋️‍♂️💪 #4GodzinneCiało - Klucz do Twojej Przemiany! 📚✨

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak osiągnąć idealną sylwetkę, być nieodolnym kochankiem i stać się prawdziwym superczłowiekiem? 🌟🚀 Przedstawiamy Ci rewolucyjny poradnik, który odmieni Twoje życie - "4-godzinne ciało" autorstwa Tim Ferrissa!

Ta książka to owoc ponaddziesięcioletnich obsesyjnych poszukiwań sposobu na złamanie kodu ludzkiego ciała. Tim Ferriss podsumowuje spostrzeżenia setek najwybitniejszych sportowców i dziesiątków lekarzy, a także rezultaty tysięcy godzin zaskakujących osobistych eksperymentów. 🧪🔬

Odkryjesz w niej tajemnice, które zmienią Twoje życie na lepsze. Nauczysz się, jak schudnąć 10 kilogramów w ciągu 30 dni (bez ćwiczeń) na superprostej diecie Slow-Carb. 🍽️🥗 Zapomnisz o problemie przyrostu tkanki tłuszczowej w okresach obżarstwa, dzięki genialnym trikom. 🎄🍕 A co powiesz na zwiększenie redukcji tkanki tłuszczowej o 300% za pomocą kilku worków lodu? 😲❄️

Tim Ferriss nie oszczędza na intrygujących tematach - dowiesz się, jak zdobyć 15-kilogramowy przyrost mięśni w zaledwie 28 dni, nie zażywając sterydów i spędzając w siłowni zaledwie 4 godziny! 💥💪 I to jeszcze nie koniec! Przekonasz się, jak spać tylko 2 godziny na dobę, a mimo to czuć się wypoczętym! 😴☀️

A jeśli zależy Ci na spełnieniu swoich intymnych marzeń, to ten poradnik także Cię zaskoczy! 🌹💑 Odkryjesz sekret 15-minutowego orgazmu i dowiesz się, jak trzykrotnie podnieść poziom testosteronu oraz podwoić liczbę plemników! 🍆🔥

"4-godzinne ciało" to także doskonały plan treningowy. Tim Ferriss pokaże Ci, jak w ciągu 12 tygodni zwiększyć pokonywany dystans zaledwie 5 kilometrów aż do imponujących 50 kilometrów! 🏃‍♂️🏅 A jeśli masz jakieś "trwałe" urazy, nie martw się - ta książka podpowie, jak zyskać nową, mocniejszą formę w zaledwie 6 miesięcy! 💥🏋️‍♀️

Nie możemy zapomnieć o intrygujących historiach odkrytych przez autora w najbardziej nietypowych miejscach - od ośrodków przygotowań olimpijskich po czarnorynkowe laboratoria. 🌎🔍 Przekonaj się, jakie niesamowite wyniki osiągniecie Ty, korzystając z tych rewolucyjnych metod!

Czas uwierzyć w swoją siłę i zdolności! Ta książka to mapa, która poprowadzi Cię na szczyt Twoich możliwości! 🗺️🌟 Bądź gotowy na przemianę i stań się lepszą wersją siebie - teraz jest najlepszy moment na to, by sięgnąć po "4-godzinne ciało"! 💪📖

#KsiążkaKtórąMusiszPrzeczytać #PrzemianaCiała #ZdrowieIMotywacja #SuperCzłowiek #Sukces #TimFerriss #PoradnikZdrowegoŻycia #Fitness #Dieta #Inspiracja #KsiążkaBestseller #4GodzinyNaZmianęŻycia

🏋️‍♂️💪 #4GodzinneCiało - Klucz do Twojej Przemiany! 📚✨

Ta książka to owoc ponaddziesięcioletnich obsesyjnych poszukiwań sposobu...

To książka której nie warto czytać od deski do deski. Jest to poradnik do którego warto wracać i czytać go rozdział po rozdziale podczas wprowadzania zmian w swoim życiu.

Autor opisuje metodę 80/20 czyli jak przy minimalnym wkładzie uzyskać najlepsze efekty.

Kilka dobrych rozdziałów. Propagowanie większej świadomości w zakresie nawyków żywieniowych na pewno nie jest czymś złym. Dość ciekawe rozdziały o ćwiczeniach i planach treningowych. Można kwestionować wszystko, bo pan Ferriss używa siebie jako doskonałego przykładu pokazującego, że prezentowane metody działają. Sporą część książki można by po prostu wyciąć, nieprzydatne anegdoty z życia autora, promocja niektórych produktów itp.

Gdybym nie usłyszał o tej książce z polecenia, to bym się za nią nie zabrał - już sam tytuł jest clickbaitowy. Postanowiłem spróbować częsci przedstawionych tu rad. Innych w życiu nie spróbuję, bo uważam je za zbyt ekstremalne lub nawet szkodliwe. Spora część książki to dowody anegdotyczne. Mimo wszystko można znaleźć tu ciekawe informacje - szczególnie ty wynikające z testowania i mierzenia wszystkiego przez autora.

Książkę można traktować bardziej jako konkretny podręcznik niż kilka wskazówek. Jeżeli w całym szumie dobro-złych rzeczy okazuje się pod koniec dnia, że wszystko jest złe dla zdrowia...Przychodzi 4 godzinne ciało i pokazuje drogę krok po kroku z wszystkimi wskazówkami co robić a czego unikać. Inna kwestia: droga opisana w książce faktycznie działa.
- Spory minut wynika bardziej z daty publikacji niż chęci autora. Niektóre badani i informacje zostały zmienione na przestrzeni lat i są one nieaktualne.

- Spory minut wynika...

Przyjemna książka, lecz nieco już przestarzała w kwestiach suplementacji.
Należy przyznać, że Tim jest prawdziwym wariatem w tym co robi, ale robi to dobrze.

Przyjemna książka, lecz nieco już przestarzała w kwestiach suplementacji.

Żywienie slowcarb, maksymalnie efektywne ćwiczenia przy minimalnym wysiłku, rola zimna i wiele innych tematów, nad którymi warto się z pewnością pochylić a może i przetestować na sobie. Mnie ta pozycja zmotywowała do pewnych zmian...

Myślę, że każda osoba, która interesuje się poprawą zdrowotną swojego ciała znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego można znaleźć w tym tomie ekstremalne metody, dzięki którym można m.in. zdobyć szczupłą sylwetkę, nabrać dużej ilości tkanki mięśniowej lub wytrzymywać pod wodą kilka minut bez oddychania. Ponadto, każdy rozdział ma w sobie co najmniej jedną interesującą historię ludzi uprawiających sport i stosujących te metody.

Bardzo słaba książka. Autor, mimo powoływania się wielokrotnie na dostęp do badań naukowych i klinicznych, jak widać nie miał nigdy nic wspólnego z tym w praktyce. Nauka tak nie działa. Nie można wziąć jednego spośród stu badań, w którym wyszedł jakiś sensowny wniosek i na tej podstawie oprzeć całe swoje rozumowanie. Albo jeszcze gorzej - opierać wnioskowanie tylko na własnym doświadczeniu. U mnie działa, to u Ciebie też będzie. Zadziałało u kulturysty - śmiało, może używać tego przeciętny zjadacz chleba. Autor twierdzi, że właśnie taka zbędna (wg niego) ostrożność hamuje rozwój. Jasne, tylko niech każdy z nas zada sobie pytanie: czy chcielibyśmy żyć w świecie, w którym lekarz mówiłby nam: No tak proszę Pana/Pani, no jest taki jeden lek, ale w sumie to testowałem tylko na panu Kaziu, nie biorę za to żadnej odpowiedzialności, to co? Może Pan/Pani spróbuje? Wnioski o skuteczności i bezpieczeństwie czy to leku, diety, czy dotyczące innej sfery życia tworzy się na podstawie wielokrotnym powtarzaniu tego samego eksperymentu i uzyskaniu tego samego wyniku, a nie jednokrotnym przeprowadzeniu eksperymentu - bez grupy kontrolnej - i tworzeniu na tej podstawie daleko idących wniosków. Bo (o zgrozo!) pełno w książce zaleceń typu "ćwicz DOKŁADNIE 80 sekund". Rozumiem, że autor porównał i dowiódł statystycznie istotnej różnicy pomiędzy ćwiczeniem 80 sekund i 79 sekund, 80 sekund i 81 sekund itd. skoro z taką pewnością kładzie takie wnioski? Jako matematyk oraz osoba pracująca z badaniami klinicznymi oceniam książkę jako posiadającą zerową wartość edukacyjną. Autor w żadnym punkcie mnie nie przekonał. Uważam również, że testowanie na własnym organizmie na dłuższą metę nikomu nie wyjdzie na dobre.

• Poradniki
  • Rozwój osobisty
  • Zdrowie
  • Ebooki

Timothy Ferriss 4-godzinne ciało. Niezwykły poradnik jak szybko zrzucić wagę, stać się niedoścignionym kochankiem i superczłowiekiem Zobacz więcej