The Truth: An Uncomfortable Book About Relationships

2015-10-13
Data 1. wydania:
2015-10-13
angielski

Tę książkę powinien przeczytać każdy mężczyzna, który na którymś etapie swojego życia zachwycił się "The Game". Kilka lat później Neil Strauss w sposób brutalnie szczery rozprawia się z mitem beztroskiego podrywacza. Jestem pełen podziwu dla autora, który niczym dziennikarz śledczy przedziera się przez własną psychikę, badając swoje uczucia i zachowania. Tytułowa prawda czasami boli, niemniej powinna być lekturą obowiązkową dla każdego, kto marzył o karerze "gracza".

Jedna z najlepszych książek o związkach, jakie czytałem. Można by się rozwodzić godzinami dlaczego jest warta przeczytania, ale lepiej po prostu ją ogarnąć od a do z. Bardzo rozczarowująca, momentami sympatyczna, w większości bardziej melancholijna, pokazująca prawdziwy obraz życia. Żadnego zbędnego pieprzenia, same mięso. Szczególnie dla facetów. Kobiety w większości jej nie zrozumieją.

Dodaj cytat z książki The Truth: An Uncomfortable Book About Relationships