ROZWIŃ ZWIŃ

Jak... kochać się jak gwiazda porno. Opowieść ku przestrodze.

Okładka książki Jak... kochać się jak gwiazda porno. Opowieść ku przestrodze.
Jenna JamesonNeil Strauss Wydawnictwo: Wojciech Marzec reportaż
reportaż
How To Make Love Like A Porn Star
Wojciech Marzec
2009-03-10
2009-03-10
978-83-927215-4-3
Magdalena Konopa, Paweł Bartoszewicz
kobieta powieść miłość seks biografia

więcej Więcej

Książka sama w sobie przeciętna, duży plus za formę graficzną i nie chodzi tu tylko o zdjęcia głównej bohaterki.

Jak ktoś nizej napisał. Czytadło o życiu

Uwielbiam tą ksiażke, polecam wszystkim którzy lubią czytać

czytadlo o zyciu, ciekawa perspektywa innego swiata

Niezbyt często ostatnimi czasy sięgam po książki biograficzne. Tę pozycję podrzucił mi przyjaciel. I przyznaję, że czytało się ją z dużym zainteresowaniem. Jenna Jameson to znana wielu osobom światowej sławy gwiazda filmów dla dorosłych, zatem jak zapewne się domyślacie w książce nie brakuje pikantnych historii oraz skandali branży erotycznej. W pozycji tej jednak oprócz...

Dobrze się to czytało, a zwłaszcza rozdział o seksie analnym.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetnie napisana! Oryginalne wstawki ubarwiają dodatkowo perypetie głównej postaci.

Na półkach: , , , , , , , , , , , , ,

Lektura obowiązkowa dla sympatyków, fanów, admiratorów, wielbicieli, miłośników, entuzjastów, koneserów, fascynatów, zwolenników oraz wyznawców legendy porno - Pani Jameson, a także jej filmów i całej branży XXX. Seks, dragi, uzależnienia, przemoc, zdrady, choroby weneryczne... wszystko tu jest. No i do tego dużo fajnych zdjęć. (. Y .)

Książka może nie powala na kolana jeśli chodzi o język, czy głębię przemyśleń głównej bohaterki, lecz zawiera kilka ciekawostek o branży, czasem humorystyczne wstawki. Mam jednak wrażenie, że jest to smutna historia, co więcej, ciężko mi jest zrozumieć zachowanie autorki tej że książki i jej rodziny.

Biografia porno gwiazdy, która ukazuje, że porno biznes to nie jest łatwy kawałek chleba jak się wszystkim wydaje. Polecam

• Biografie
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Po angielsku
  • BVV

Dodaj cytat z książki Jak... kochać się jak gwiazda porno. Opowieść ku przestrodze.