Deeper We Fall

Okładka książki Deeper We Fall Chelsea M. Cameron
Okładka książki Deeper We Fall
Chelsea M. Cameron Wydawnictwo: DRC Publishing Cykl: Fall and Rise (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fall and Rise (tom 1)
DRC Publishing
2013-01-24
2013-01-24

To był bardzo miło spędzony czas na lekturze. Relacja miedzy głównymi bohaterami mimo iż z trudnym i dramatycznym początkiem była delikatna i subtelna zwłaszcza w wykonaniu Zan'a. Jak pokazuje ta książka nie trzeba być bezwzględnym i nieokrzesanym alfą by zdobyć dziewczynę.
Z pewnością sięgnę po inne tomy z tej serii.

Z pewnością sięgnę po inne tomy z tej serii.

Początek był ciężki, potem się rozkręca

Początek był ciężki, potem się rozkręca

Bardzo fajna i przyjemna książka.

Bardzo fajna i przyjemna książka.

ta historia była bardzo dobra lecz czegoś mi zabrakło mam niedosyt zakończenia. Sprawa Zena nie została do końca wyjaśniona. Zack coś knuje a Lexie nie powróciła dl zdrowia....
Może w kolejnej części coś jeszcze się wydarzy.

Może w kolejnej części coś jeszcze się wydarzy.

Na półkach: , , , , , ,

Podczas jednej z imprez, Lexi - przyjaciółka głównej bohaterki (Lottie) zostaje wreszcie zauważona przez Zacka - chłopaka, który spędza jej sen z powiek. Nie byłoby to niczym nadzwyczajnym, gdyby nie to jak zakończyła się dla przyjaciółki Lottie ta noc. Osobami, które brały udział w tamtych wydarzeniach jest Lexi, Zack oraz jego brat Zan.
Minęły dwa lata od tamtego czasu, teraz przypadek sprawia, że Charlotte mieszka w tym samym akademiku co Zack i Zan. Negatywne uczucia względem dwóch braci wydają się nie do przejścia. Jednak pomiędzy Charlotte a Zanem coś się dzieje. Co? Tego musisz dowiedzieć się już sama.

Naprawdę wciągnęła mnie ta książka. Zwłaszcza podobała mi się pierwsza jej połowa.
Ciekawi, dość barwni bohaterowie, których łatwo polubić. Fabuła niby nie jest oryginalna, ale coś w niej było, że koniecznie chciałam przekonać się co będzie dalej. Trochę mam niedosyt jeśli chodzi o końcowe rozdziały - jakoś mało zbudowane napięcie, akcja, ale najwidoczniej taki był zamysł autorki.
Siła uczucia Zan'a naprawdę mnie ujęła. Uczucie Charlotte ujawniło się nagle i pod wpływem perswazji ze strony przyjaciół, ale za to potem naprawdę była prawdziwą podporą i wsparciem dla Alexzandra.
Cała grupa przyjaciół jest interesująca - zbieranina różnorodnych osobowości, jestem ciekawa losów tych bohaterów opisanych w kolejnych tomach.
Spędziłam przy niej miło czas, była to dla mnie dobra rozrywka. Bez fajerwerków może, ale i tak uważam ją za dobrą.

Minęły dwa lata od tamtego czasu,...

myślałam, że to będzie coś innego, ale nie.. została mile zaskoczona. i główny bohater, Zan.. wskoczył na listę moich HOT bohaterów. jest cudowny w swojej prostocie, ale jednocześnie i zawiłości. bez jego kreacji ta książka straciła by wiele. wątek miłosny jest cudowny, grono przyjaciół wspaniałe tylko ta przeszłość.. ale ze wszystkim da się wygrać.

Bardzo fajna pozycja. Bardzo mi się podobała. Polecam

Bardzo fajna pozycja. Bardzo mi się podobała. Polecam

Ciekawa historia o złych wyborach, nienawiści, żalu przyjaźni i miłości. Książka potrafi poruszyć.

O połowę za długa. Wszystko fajnie, jeśli te strony, których jest więcej niż przeciętnie umie się zapełnić ciekawymi dialogami i przemyśleniami, których tu niestety zabrakło. Fajny pomysł na historię i gdy już niemal wszystko zostało wyjaśnione to czytelnik mógł dopiero cieszyć się lekturą.

Mimo, że książka nie obfituje w dramaty,wzloty,upadki itd. to swoją treścią,przedstawioną historią wciąga człowieka niesamowicie. Ma w sobie to "coś" co powoduje, że z zainteresowaniem czytamy.
Polecam:)

Polecam:)