Okładka książki Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
Eat that frog! 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
MT Biznes
2010-01-01
2010-01-01
9788362195770
Marian J. Waszkiewicz
wydajność praca

więcej Więcej

No Ameryki nie odkryjemy czytając tą książkę. Na plus, że jest treściwa, same porady, bez owijania w bawełnę.

Większość rzeczy jest oczywista, tylko często o tych oczywistych rzeczach się zapomina. Warto sobie raz na jakiś czas przypomnieć

Dla mnie to streszczenie książki "Nawyki warte miliony" tego samego autora.

Książka krótka, ale treściwa. Jej konkretność jest plusem, ponieważ łatwo robić notatki i wracać do poszczególnych rozdziałów. Bardzo dobra pozycja na początek pracy nad swoją wydajnością.

Tytułowe zjedzenie żaby to trafna metafora konieczności robienia rzeczy, które nie są dla nas przyjemne, a które najchętniej byśmy odkładali w nieskończoność. Cenna lekcja dla osób uprawiających prokrastynację ;)

Nie jest to napisane na książce, ale jest ona przeznaczona dla Początkujących w temacie produktywności!
Jeśli ktoś stawia pierwsze kroki w zwiększeniu produktywności to na pewno bardzo dobry tytuł. Autor skupia się na metodach i zasadach ich stosowania. Nie ma tutaj motywowania do działania przez ciepłe słówka i głaskanie po głowie. Mindset przedstawiony jest jeden - zmuś...

Brian Tracy serwuje nam zbiór rad i sugestii dot. organizacji czasu w przystępnej formie. Sam ma pełną świadomość, że zgromadzone porady mogą zostać uznane za banalne, o czym informuje czytalnika już na wstępie. Jednocześnie, jeśli chodzi o organizację własnej codzienności to właśnie te podpowiedzi, rzeczy intuicyjnie oczywiste, dobrze jest nam czasem przypomnieć....

Książka dobra, ale można w niej przeczytać rzeczy podobne jak w innych publikacjach autora.

Jak to Tracy - "sukces czeka za rogiem, wystarczy chcieć". Książka z mojej perspektywy dla początkujących, choć na pewno i doświadczeni ogarniacze coś wyniosą. Na pewno kilka zdań sobie zanotowałem i za jakiś czas do nich wrócę.

Książka zawiera podstawowe zagadnienia dotyczące zarządzania czasem. Nie zawiera żadnych rewolucyjnych prawd, jednak może być bardzo przydatna do stworzenia własnych list z planami, celami. Z praktyki wiem, że te listy czy harmonogramy naprawdę ułatwiają życie, a książka ta ukazuje w jaki sposób je stworzyć oraz uporządkować i właściwie to jest największa zaleta tej...

1 624
    1 421
  • Rozwój osobisty
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • Rozwój

Brian Tracy Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania Zobacz więcej
Brian Tracy Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania Zobacz więcej