Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
Eat That Frog!. 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
2010-01-01
MT Biznes
poradniki

Książka dobra, ale można w niej przeczytać rzeczy podobne jak w innych publikacjach autora.

Jak to Tracy - "sukces czeka za rogiem, wystarczy chcieć". Książka z mojej perspektywy dla początkujących, choć na pewno i doświadczeni ogarniacze coś wyniosą. Na pewno kilka zdań sobie zanotowałem i za jakiś czas do nich wrócę.

No, akurat książka przeczytana tuż przed końcem roku także panie Tracy zobaczymy. Jak moje życie się nie zmieni i wciąż będę taką leniwą bułą to wracam tu za rok poprawić ocenę ;)

chcesz się rozwijać czytaj... wyciągaj wnioski, analizuj

Obowiązkowa pozycja dla każdej osoby, która chce w sposób szybki i przemyślany realizować zadania aby osiągnąć założony cel.

Główna myśl książki to aby na początku dnia wykonać zadania najtrudniejsze i te, które są najbardziej wartościowe z punktu widzenie Twojej przyszłości.

Duże zadania bądź projekty zawsze rozpisać na części aby łatwo dojść do celu.

Czytał jeszcze...

Świetna książka. Od momentu jej przeczytania robię najtrudniejsze rzeczy na początku, a następnie zabieram się odpowiednio za łatwiejsze rzeczy. Zmieniło to bardzo dużo w moim życiu.

Bardzo fajna książka. Polecam wszystkim

"Zjedz tę żabę" to treściwa książka o ludzkiej wydajności.'
Autor uczy nas jak być lepszym pracownikiem , jak i przedsiębiorcą. Zdradza zasady wysokiej wydajności i odsłania tajemnice ludzkiego potencjału.
Książka ta to prawdziwy must have ludzi sukcesu!!

Po przeczytaniu tej książki w końcu wyniosłem choinkę.
Kuba, październik 2019

Ta książka nie zmieni Twojego życia.
Ta książka nie doda kilku godzin do Twojej doby.
Ta książka nie sprawi, że odniesiesz sukces.
Ale z pewnością pomoże Ci odnaleźć się w morzu obowiązków, którym musisz stawiać codziennie czoła.

Takich książek jest teraz wiele na rynku i we wszystkich znajdziesz kilka(naście) lepszych lub gorszych porad na zarządzanie swoim czasem. Ta...

Dyskusje

1 242
    1 210
  • Rozwój osobisty
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • 2014
  • Rozwój

Brian Tracy Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania Zobacz więcej