Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania

Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
Eat That Frog!. 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
2010-01-01
MT Biznes
poradniki

"Zjedz tę żabę" to treściwa książka o ludzkiej wydajności.'
Autor uczy nas jak być lepszym pracownikiem , jak i przedsiębiorcą. Zdradza zasady wysokiej wydajności i odsłania tajemnice ludzkiego potencjału.
Książka ta to prawdziwy must have ludzi sukcesu!!

Po przeczytaniu tej książki w końcu wyniosłem choinkę.
Kuba, październik 2019

Ta książka nie zmieni Twojego życia.
Ta książka nie doda kilku godzin do Twojej doby.
Ta książka nie sprawi, że odniesiesz sukces.
Ale z pewnością pomoże Ci odnaleźć się w morzu obowiązków, którym musisz stawiać codziennie czoła.

Takich książek jest teraz wiele na rynku i we wszystkich znajdziesz kilka(naście) lepszych lub gorszych porad na zarządzanie swoim czasem. Ta...

taki szybki kołczing o pracy, pracy i pracy :)

Książka mogłaby się skończyć po 1 stronie, ale... jak to Briana Tracy'ego ;) Ale czyta się przyjemnie!

To, co zrobimy z radami w książce, zależy jednak już tylko i wyłącznie od nas.

Książka fajna, jednakże książki tego autora jak dla mnie trudno się czyta.

Typowa książka Briana Tracy'ego. Motywacyjny self-help, sporo wskazówek i drobnych rad z podsumowaniami pod koniec rozdziałów.

Myślę, że jest to jedna z pozycji, które warto przeczytać. Zwłaszcza, że czyta się łatwo i szybko. Autor krótko podsumowuje działania, których wdrożenie może znacznie ułatwić nasze działania pozwalając nam osiągnąć większą efektywność.

Bardzo fajna,kilka z tych metod wykorzystuję u siebie. Polecam.

Podstawowa wiedza o umiejętności zarządzania sobą w czasie. Zdecydowanie jako wprowadzenie warto przeczytać ;)

Dyskusje

1 116
    1 080
  • Rozwój osobisty
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • 2014
  • Rozwój

Brian Tracy Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia w...