Okładka książki Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
Eat That Frog!. 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time
MT Biznes
2017-01-01
2017-01-01

Wiele w tej książce bardzo przydatnych treści, ale sporo także powtarzających się. Na pewno warto uwzględnić ją w swojej drodze samorozwoju, ale nie wydaje się, żeby była ona odpowiednia dla każdego.

Bardzo fajna, krótka i treściwa książka o motywacji, o tym, co zrobić szybciej, jak się do tego zabrać. Na pewno będę do niej wracać.

Książka Briana Tracy'ego mimo że jest bardzo krótka zawiera ważne informacje na temat produktywności i wykonywaniu więcej w mniejszym czassie , Ustalaniu priorytetów . autor także oferuje sposoby resetu i odpoczynku od pracy, polepszania relacji rodzinnych i swoich umiejętności w dziedzinach ,którymi się zajmujemy. Gorąco polecam!

Książka zawiera szereg przydatnych metod i narzędzi do lepszego zarządzania swoim czasem i energią, tak by nie odkładać rzeczy "na później". Myślę, że wiele można z niej wynieść. Nie ze wszystkim jednak się zgadzam, choć to już może subiektywne odczucia. Powinieneś wcześniej przychodzić do pracy i później z niej wychodzić, wykorzystuj na rozwój osobisty i pracę każdą chwilę - nawet czekając na autobus - dla mnie to za dużo. To kult pracy ponad siły. W życiu trzeba znaleźć równowagę, czas na odpoczynek jest szalenie ważny. A w czasach, gdy presja maksymalnego wykorzystywania czasu jest tak wysoka, głośno mówi się o tym, że czasami bycie w stanie "nudy" i totalnego nicnierobienia jest wręcz zbawienne dla naszego zdrowia psychicznego.

"Zjedz tę żabę!" to dobra książka dla osób, które chcą pokonać prokrastynację, zwiększyć produktywność i zacząć działać w kierunku swoich celów. Książka zawiera proste, ale skuteczne strategie, które mogą pomóc w codziennym życiu.

Eat that frog🐸;)

Eat that frog🐸;)

bardzo pomogła mi zarządzaniu zadaniami

bardzo pomogła mi zarządzaniu zadaniami

Myślę, że autor przekazuje sporo dobrych rzeczy żeby usprawnić nasze działanie. Nie przemawia do mnie metoda zajeżdżania się jeszcze bardziej żeby zwiększyć produktywność.
Już dawno sięgnąłem swojego limitu jeśli o możliwości zrobienia wielu rzeczy w określonym czasie. Jestem zwolennikiem teorii, że musimy zwiększać naszą kreatywność i stawiać na efektywność w jak najkrótszym czasie, żeby zwiększyć na przykład dochody. Być może Brian Tracy jest częścią pewnego rodzaju trendu do przeginania i łamania balansu życiowego. Zauważyłem to też u innych autorów piszących w podobnym okresie stąd wniosek :)
W każdym razie i tak polecam, dla każdego kto chce wziąć się w garść i coś poprawić w swoim życiu.

Na tej książce idealnie można pokazać strukturę idealnego poradnika. Jest odpowiednia dramaturgia, człowiek sam dochodzi do sukcesu i dzieli się najtajniejszymi sposobami zawładnięcia światem. A książkę można streścić jednym zdaniem: weź się do roboty ;) polecam moją recenzję na kanale YT, tam pokazuje więcej schematyzmu tej książki.

Pokaż mimo tovideo - opinia

Konkretna książka z narzędziami do rozwoju osobistego.

Konkretna książka z narzędziami do rozwoju osobistego.

• Rozwój osobisty
  • Poradniki
  • Rozwój

Brian Tracy Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania Zobacz więcej
Brian Tracy Zjedz tę żabę. 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania Zobacz więcej