zaryzykuj - zrób to! Lekcje życia

Richard Branson Wydawnictwo: biznes, finanse
biznes, finanse

Pozycja typu „przeczytaj i wróć”. Bardzo pozytywnie nastraja i motywuje do działania. Historia Richarda Bransona w ujęciu człowieka sukcesu, który zamienia w złoto wszystkiego co dotnie – tak w dużym skrócie. Odkładam na półkę obok poradników Briana Tracy :) Na pewno wrócę do książki!

„Jeśli chcesz czegoś dokonać, same chęci
nie wystarczą. Trzeba dobrze się przygotować,...

Fajnie poczytać jak komuś wszystko za co się wziął przyniosło ogrom pieniędzy i jedyne o czym myślał to jak być szczęśliwym.
Szybka przyjemna historia, którą aż ciężko uznać za prawdziwą.

taka o... lepsze Branson pisał ;)

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Krótka i treściwa. Napełniona pozytywnym myśleniem. Jest to połączenie biografii i książki motywacyjnej - ale nie przytłacza tanimi gadkami, raczej pozytywnie nastraja. Ciekawy człowiek, którego odwaga i wiara we własne możliwości zaprowadziła na szczyt.

Super książka , szczerze polecam !

Bardzo przyjemna i konkretna pozycja do przeczytania w parę godzin polecam.

Fajna, lekka książka, trochę przygodowa, trochę poradnikowa. Na pewno warta przeczytania. Polecam!

Ciakawa, motywująca, od człowieka, który miał odwagę robić rzeczy, których się obawiał. Temat jest opisany tytułem, a autor opowiada o swoich motywach do podejmowania ważnych decyzji. Nie mogę jednak, pozbyć się wrażenia, że autor idealizuje swoje decyzje i że rzeczywistość była bardziej brutalna. Na pewno dużo dobrych rad dla menedżerów w zakresie zarządzania zespołem i...

Niesamowita!

• Rozwój osobisty