Wielki Błękit

Veronica Rossi Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Przez burze ognia (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Into the Still Blue
Data 1. wydania:
2014-01-28
Małgorzata Kafel
Otwarte
Into the Still Blue
Przez burze ognia (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Małgorzata Kafel

Pierwsze dwie części bardzo mi się podobaly, natomiast ta nie spełnila moich oczekiwań.
Zakończenie było okropne i strasznie mi się podobało.

Wspaniała seria!

Ciekawa fabuła i wielowymiarowy charakter bohaterów to zdecydowanie olbrzymi plus tej książki, kiedyś jeszcze raz do niej wrócę.

"Wielki Błękit" jest zakończeniem trylogii, która naprawdę mi się podobała. Nie jest to literatura wybitna, ale bardzo przyjemna do poczytania. Zarówno ten tom, jak i dwa poprzednie pochłonęłam prawie od razu. Nie wiem, czy jest to spowodowane ciągłą akcją, czy stylem autorki, ale już dawno nie czytało mi się tak łatwo.
W tej części Aria i Perry kontynuują poszukiwania...

Wielko błękit – Veronica Rossi
Recenzja również na mojej stronie:

Gdybym po przeczytaniu pierwszej części trylogii „Przez burzę ognia” przeczytał, że jej zakończenie jest wgniatające w fotel, prawdopodobnie z irytacją bym pokręcił głową. A o to teraz piszę: Zakończenie wgniata w fotel.

Nie lubię tego momentu, gdy powoli...

Ehh takie to słodkie , jak pierdy niemowlaka

Oceniam całość.
Bardzo wciągająca, znakomicie napisana, świetna fabuła.
Wszystkie części pochłaniałam- absolutnie do samego końca nie znudziła mnie ta historia. W większości książek główna bohaterka albo bohater w jakiś sposób mnie irytują- tutaj jest zupełnie odwrotnie.
Zwieńczenie trylogii jest po prostu WOW !

Ostatnia już, niestety, część trylogii nie różni się od poprzednich - jest wciągająca i bardzo dobrze napisana. Niektóre rozdziały czytałam mając łzy w oczach, były tak ciężkie i wzruszające. Nie mogę uwierzyć, że to koniec. Ja chcę więcej!!! T_T

W moje ręce wpadła trzecia, ostatnim ja cześć tej trylogii. Niestety, nie czytałam wcześniejszych tomów, jednakże dało się zrozumieć akcję. Książka była ciekawa, autorka ma bardzo przyjemny styl pisania.

Reverie przestało istnieć, a ci którzy ocaleli muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach poza bezpiecznymi murami podu. Eterowe burze są coraz silniejsze. Niszczą wszystko co napotkają na swojej drodze. Niebo przybiera barwę czerwieni a w powietrzu unosi się zapach spalenizny. Aria i Perry mają coraz mniej czasu, aby dotrzeć do Wielkiego Błękitu. Jednak zanim tam dotrą,...

Książka ciekawa lecz gdy nie czytało sie pierwszych dwóch części to nie wiadomo o co chodzi. Zmęczyłam ją. Jakoś mnie nie zachwyciła, nie mogłam się doczekać kiedy ona sie skończy. Chodź historia jest ciekawa a koniec zaskakujący lecz bardzo sie dłużyła. Napisana ciężko że aż nie chciało sie czytać i chaotycznie.

Kupiłam ją bo bardzo spodobała mi sie okładka ale jak to...

Dyskusje

1 365