Przysięga

Okładka książki Przysięga
Kimberly Derting Wydawnictwo: Amber Cykl: The Pledge (tom 1) fantasy, science fiction
272 str. 4 godz. 32 min.
Kategoria:
fantasy, science fiction
Cykl:
The Pledge (tom 1)
Tytuł oryginału:
The Pledge
Wydawnictwo:
Amber
Data wydania:
2013-02-14
Data 1. wyd. pol.:
2013-02-14
Liczba stron:
272
Czas czytania
4 godz. 32 min.
Język:
polski
ISBN:
9788324145850
Tłumacz:
Alicja Marcinkowska
Tagi:
słowa przysięga język
Dodaj do pakietu
Dodaj do pakietu

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Książki autora

Podobne książki

Reklama

Oceny

Średnia ocen
7,2 / 10
927 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
785
137

Na półkach: , , , ,

Szybka i wciągająca książka. Ciekawy świat i intrygujące postacie, zważywszy na długość powieści. Bardzo jestem ciekawa jak wszystko się dalej potoczy. Polecam, nawet samą pierwszą część dla osób, które nie sięgnął po kontynuację serii w obcym języku.

Pokaż mimo to

avatar
804
232

Na półkach: ,

Jedynym minusem tej książki jest jej grubość. Zdecydowanie jest za cienka! Jak zaczęłam ją czytać to pochłonęłam ją w dwie godziny. I chcę więcej! Bohaterowie są bardzo dobrze zbudowani. Po prostu nie da się ich nie lubić. Oczywiście Charlie i Max to moje ulubione postacie chociaż Brooklynn też miała ten swój urok. ;) Zgadzam się z dopiskiem na okładce, że książka na pewno...

więcej Pokaż mimo to

avatar
212
62

Na półkach:

Szczerze powiem, że czuję totalny niedosyt.
Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce. W tym przypadku to miało znaczenie. Do przeczytania tej lektury skłoniło mnie jedno zdanie znajdujące się na okładce "Romantyczna powieść o przyjaźni i pierwszej miłości dla miłośników IGRZYSK ŚMIERCI i NIEZGODNEJ. Już wtedy wiedziałam, że to książka idealna dla mnie. Czemu mam...

więcej Pokaż mimo to

Reklama
avatar
485
113

Na półkach: , ,

O dziwo bardzo dobrze bawiłam się przy tej książce. Sama do końca nie wiedziałam czego się spodziewać, ale i tak jestem zadowolona. Charlie nie wyróżnia się jakoś specjalnie osobowością, historia też nie jest nie wiadomo jak porywająca, jednak wciągnęła mnie i chętnie sięgnę po kolejne książki z serii.

Pokaż mimo to

avatar
661
285

Na półkach:

(spoiler, spoiler) Nie podobała mi się ostatnia strona za bardzo przypominało Katarzynę Michalak, co dla mnie jest ogromnym minusem.

Pokaż mimo to

avatar
138
118

Na półkach:

Bajka dla młodszych czytelników o złej królowej i grupie nastolatków,która musi ją pokonać... niemniej jednak przyjemnie i szybko sie czytało ☺

Pokaż mimo to

avatar
629
183

Na półkach: ,

"Przysięga", to dystopia young adult, z elementami fantastyki. Miejscem akcji jest Ludania, kraj rządzony przez okrutną królową podzielony na kasty. Podział jest tak silny, że kasty mają nawet osobne języki, a osoba przynależna do niższej nie ma prawa znać języka klasy wyższej. Mamy również język uniwersalny dla wszystkich, który jest zarazem najniższy z języków i jedyny,...

więcej Pokaż mimo to

avatar
90
90

Na półkach:

Ostatnimi czasy zaczytuję się w książkach, które przedstawiają antyutopijny świat i właśnie taką książką jest „Przysięga”. Muszę przyznać, że autorka miała niesamowity pomysł na książkę i sumie udało jej się to zrealizować. Książka zaciekawiła mnie od samego początku. Akcja na samym początku jest znikoma. Dopiero pod sam koniec nabiera tempa i delikatnie nas zaskakuje....

więcej Pokaż mimo to

avatar
240
1

Na półkach:

niesamowicie wciągająca

Pokaż mimo to

avatar
125
50

Na półkach:

Wpadła w moje ręce przez przypadek, ale tego ani trochę nie żałuję. Strasznie mi się spodobała. Bardzo oryginalna. Polecam.

Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    1 203
  • Przeczytane
    1 176
  • Posiadam
    225
  • Ulubione
    87
  • Chcę w prezencie
    30
  • Fantastyka
    25
  • Teraz czytam
    23
  • 2014
    23
  • 2013
    21
  • Fantasy
    14

Cytaty

Więcej
Kimberly Derting Przysięga Zobacz więcej
Kimberly Derting Przysięga Zobacz więcej
Kimberly Derting Przysięga Zobacz więcej
Więcej
Reklama

Mogą Cię zainteresować

Przeczytaj także

zgłoś błąd