Terapia akceptacji i zaangażowania. Proces i praktyka uważnej zmiany

Steven C. HayesKirk D. Strosahl Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Psychiatria i psychoterapia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Acceptance and Commitment Therapy. The Process and Practice of Mindful Change
Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
psychologia depresja lęk zdrowie psychiczne
Acceptance and Commitment Therapy. The Process and Practice of Mindful Change
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Opracowanie zbiorowe
Psychiatria i psychoterapia