Umysł ponad nastrojem. Podręcznik terapeuty

Okładka książki Umysł ponad nastrojem. Podręcznik terapeuty
Dennis GreenbergerChristine Padesky Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Psychiatria i psychoterapia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Psychiatria i psychoterapia
Clinician's guide to Mind over mood
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2004-01-01
2004-01-01
Małgorzata Słota
psychiatria psychologia terapia poznawcza nerwica depresja

Okładka książki Umysł ponad nastrojem. Zmień nastrój poprzez zmianę sposobu myślenia Dennis Greenberger, Christine Padesky
Ocena 7,7
Umysł ponad na... Dennis Greenberger,...
Okładka książki Terapia poznawcza dla par małżeńskich Frank M. Dattilio, Christine Padesky
Ocena 8,0
Terapia poznaw... Frank M. Dattilio, ...

więcej Więcej

W zasadzie jest to blisko 300 str argumentacja dlaczego warto używać podręcznika Umysł Ponad Nastrojem podczas terapii. Praktycznych i potencjalnie cennych wskazówek terapeutycznych jest w sumie max 5 str.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1912

Książka wybitna. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą sami sobie radzić z własnymi problemami. Na pewno do wielokrotnego czytania i zastosowania w życiu.

Kreta i zawila droga staje sie prosta,polecam kazdemu.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie