Axel

Okładka książki Axel Harper Sloan
Okładka książki Axel
Harper Sloan Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Corps Security (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Corps Security (tom 1)
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-07-07
2013-06-07

Na półkach: , , , , , , ,

Axel (Reid) & Isabelle (Izzy)
Przed laty bardzo się kochali i mieli być ze sobą już na zawsze. Los jednak postanowił inaczej i, gdy chłopak wstąpił do Marines, ich drogi się rozeszły ...
Kilkanaście lat później, gdy Izzy stara się uwolnić od męża przemocowca, dawni ukochani ponownie się spotykają. Jego ogarnia wściekłość a ją dopada atak histerii. Z czego wynika ich reakcja? Co się wydarzyło przed laty? Czy kobieta uwolni się od swego oprawcy i dostanie szansę od losu na zaznanie szczęścia?

Nie mogłam się oderwać od tej historii - pochłonęła mnie i trzymała w swoich szponach do samego końca.
Jak ja kocham takich facetów jak Axel 😍 Twardy Marines, wielki, zły, zachłanny, zaborczy o sercu, które należy do jednej jedynej. Od początku wiedział kogo i czego chce i nic oraz nikt nie mógł go powstrzymać.
Już się nie mogę doczekać kolejnych części a szczególnie tej Maddoxa 🤩...

Axel (Reid) & Isabelle (Izzy)

Na półkach: , , , , , , ,

Miłość wszystko zwycięży. Nawet jeżeli trzeba na to poczekać lata.

Miłość wszystko zwycięży. Nawet jeżeli trzeba na to poczekać lata.

Pomiędzy Izzy a Axelem jest tyle niedomowień, że tylko szczera prawda może ich uratować. Jednak "amor vincit omnia" - miłość wszystko zwycięży

Bardzo fajna pozycja. Ciekawa, pełna emocji i zwrotów akcji. Miło przeczytać, że po całym koszmarze, który Izz przeszła ze swoim sadystycznym mężem, odnalazła swoją miłość życia. Typowy romans z Happy End'em :)

Na półkach: , , , , , ,

Historia Axela i Izz - znali sie w młodości, byli miłościami swojego życia, potem Ax wyjechał na szkolenie Marines i już nie wrócił. Spotkali się po dwunastu latach - i dla każdego z nich było to zaskoczenie i każde miało złamane serce ze swojego powodu. Jaka jest ich historia? Przeczytaj.

Zapowiadało się to naprawdę dobrze, dobre opinie itp.
Początek zaczął się dobrze, ale zaczął mnie denerwować bo połowa książki jest strasznie rozciągnięta - nasi główni bohaterowie spotykają się w około 25% książki po raz pierwszy - co jest tak naprawdę tylko szybkim incydentem, do kolejnego, bardziej rozwiniętego spotkania dochodzi dopiero w około 40% książki. Jak dla mnie to dużo czasu i dużo kartek będących wdrożeniem do tematu - za dużo.

Historia jest niezła, ale liczyłam na więcej. Nie doświadczyłam jakichś wzruszeń, ani wzniosłych uczuć podczas jej czytania - jakoś tak po prostu przeleciała. Dobrze się czytało, bo skłamałabym gdybym powiedziała, że nie, ale tylko tyle w sumie.
Nieźli bohaterowie, a przyszli bohaterowie kolejnych tomów wydają się zachęcający aby po nich sięgnąć.

Zapowiadało się to naprawdę dobrze, dobre opinie itp.
Początek zaczął się dobrze,...

Jest wiele książek o przemocy domowej wobec kobiet, ale ta była przepleciona kilkuletnią, zupełnie inną tragedią, co nadało tej pozycji czegoś nowego.
Czytało się bardzo przyjemnie. Szczerze? Nie mogłam się już doczekać kolejnej strony, niestety - szybko doszłam do końca.
Polecam!:)

Polecam!:)

iekawa historia polecam. Chociaż juz na początku mówię, ze nie było łatwo. Jak czytałam co dziewczyna przezył i jak wyobraziłam sobie je małzeństwo, a wczesniej cały bol jaki ją spotkał - koszmar. No ale po nieudanym (mało powiedziane) malżeństwie do jej zycia przypadkowo trafia jej dawny chłopak Axel i rzecz dzieje sie od początku. Ogromny wybuch miości i wreszcie cos dobrego od zycia

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/

Niesamowicie napisana, lekkim piórem i bardzo wciągająca powieść sprawiła, że przepłakałam pół nocy. Nie jest to co prawda literatura wysokich lotów i kończy się naprawdę słodko, mimo to na długo pozostaje w sercu i pamięci. I ci mężczyźni z firmy ochroniarskiej Corps Security. Oj, nie jedna chciałaby takiego ochroniarza u siebie ;)Trudne tematy w niej poruszane nie pozostawią czytelnika obojętnym. Początek jest tak wstrząsający, że musiałam na chwilę odejść i odpocząć psychicznie. Potem na szczęście było już w miarę spokojniej. Przewidywalna, ale i tak chciałam czytać dalej. Z pewnością godna polecenia. Owszem, jest to romans, ale taki, który niesie ze sobą światełko – obojętnie jakie wydarzenia nas spotkały i jak bardzo cierpimy, zawsze jest nadzieja i nigdy nie może być tylko źle. A dzięki chwilom szczęścia potrafimy bardziej docenić to, co faktycznie mamy.

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/

Całkiem fajna choć momentami bardzo melodramatyczna i przewidywalna. Początek bardzo ciekawy, później nieco gorzej a zakończenie bardzo słodkie. Ogólnie, przeczytać się da bez większych zgrzytów, ale na pewno na długo w pamięci nie pozostanie.

ŚWIETNA KSIĄŻKA. Porusza od samego początku.
30-letnia Izzy przeszła w życiu wiele... Najpierw straciła rodziców, następnie miłość swojego życia i dziecko. Wyszła za mąż za mężczyznę który ją maltretował... Izzy była złamana. Mąż nie chciał się z nią rozstać. Groził jej. Dlatego pewnego dnia jej przyjaciel zwraca się do swojego kumpla z marins o pomoc. Wtedy okazuje się że Axel (jej ukochany) wcale nie zginął i jest przyjacielem Grega.

ŚWIETNA KSIĄŻKA. Porusza od samego początku.

• Romans
  • 2015