Przebudzona o świcie

C.C. Hunter Cykl: Wodospady Cienia (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction 384 str.
Awake at Dawn

Porównaj ceny i

2065 ocen

Na półkach: , , , , , , ,

Kontynuacja napisana fantastycznie.
Lekka, przyjemna i wciągająca do ostatniej strony. Wiele tajemnic, miłość, strach.

Kylie tutaj dalej próbuje rozwikłać tajemnicę kim jest tak naprawdę. Coraz częściej spotyka duchy i co dziwne ma coś wspólnego ze synami, które tworzą się w jej i w wizji jej najbliższych.

Niejednokrotnie stanie twarzą w twarz z trudnymi sytuacjami....

Kiedyś był z tego niezły hit, ale im więcej części przeczytałam tym mniejszą sympatią pałałam do głównej bohaterki. Zaczęło mnie strasznie denerwować to, że robią z niej najseksowniejszą laskę na ziemi, że wszyscy ją uwielbiają, ma super tajemnicze moce i całą książkę praktycznie przepłakała. Na siłę napisane są "zabawne" sytuacje w żeńskim gronie i nie tylko, poczucie...

Kolejny tom tej serii niewątpliwie można powiedzieć, że jest równie genialny co poprzednia część. Losy naszej bohaterki rozwijają się tak, że nie sposób oderwać się od lektury.

Drugi tom świetnej powieści dla młodzieży, która kryje w sobie wiele fantastycznych elementów, okraszonych magią oraz fantastyczną, miłosną otoczką. Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Pierwszą część tej serii, czytałam kilka lat temu, ale pamiętałam, że mi się podobała. Dlatego postanowiłam sobie ją odświerzyć i dokończyć całą serię.
Jest tutaj wiele głupich i infantylnych momentów, ale to w końcu młodzieżówka, więc jest to całkowicie naturalne. Jednak książka jest pełna humoru i emocji, dzięki czemu chce się ją czytać. Co prawda na początku tej części...

Książka jest równie wciągająca, intrygująca i zabawna jak poprzednia część serii.
W dalszym ciągu nie wiemy kim lub czym jest główna bohaterka, chociaż poznajemy ją bardziej. W dalszym ciągu nie wiemy kogo wybierze- gdyż dwóch chłopców walczy o jej serce ( pod koniec książki można byłoby powiedzieć że do gry wkroczył ktoś trzeci ) ... i tym razem nie zdradzę więcej...

Lekka, przyjemna, wciągająca i czasami naprawdę zaskakująca a nawet zabawna. Typowa młodzieżówka, ale ma coś w sobie, oczywiście poza świetnymi dwoma facetami, chociaż nie przepadam za trójkątami miłosnymi, to tutaj wyjątkowo polubiłam dwójkę adoratorów Kalie. Także polecam.

Bardzo udana kontynuacja, równie wciągająca, jak poprzednia część serii. Aura tajemniczości i pytań bez odpowiedzi sprawia, że aż ciężko jest się oderwać od książki, polecam.

Czyta się szybko i miło. W książce występują błędy językowe i czasami brakuje jakiegoś słówka. Nie ma tego dużo, ale daje się zauważyć.
Naiwna, ale miła lektura.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 8/10