Przebudzona o świcie

C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Cykl: Wodospady Cienia (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Awake at Dawn
Data 1. wydania:
2011-11-10
Feeria
Awake at Dawn
Wodospady Cienia (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2014-05-21

Wreszcie zaczęło się dziać coś ciekawszego. 1 część mi się strasznie dłużyła a tą przeczytałam szybciutko.

Czytałam ją łoooochoooochoooo ile czasu temu. Ale wiem, że raczej mnie zainteresowała i wciągnęła, a do tego czytało mi się to raczej szubko i w ogóle. A wnioskuje to po pseudo recenzji na moim starym profilu, hah. Ale tak polecam. Ps. nie czytałam poprezdnich tomów tej serii i jest nawet git xD

Kolejna świetna pozycja od C.C. Hunter. Po raz kolejny autorka świetnie poradziła sobie z tą historią. Bardzo często zdarza się, że kolejne części książek są o wiele gorsze od tej pierwszej, ale nie w tym przypadku. Co prawda może delikatnie wolę pierwsza część, ale to zapewne wiąże się z moim przywiązaniem do URODZINEJ O PÓŁNOCY i brakiem Lucasa przez większą ilość...

Naprawdę jestem za stara na tę serię, ale to jest takie guilty pleasure, że doczytam do końca xD Jest kilka ciekawych motywów, nie przeczę, ale mimo wszystko książka wydaje mi się naiwna i infantylna. Zapewne gdybym była nastolatką to pokochałabym tę serię, ma ona potencjał, jednak ta burza nastoletnich hormonów trochę za bardzo mnie tu przytłacza ;)

I oto on! Kolejny tom serii Wodospady Cienia! Mimo tego, że Kylie wciąż nie odkryła kim/czym naprawdę jest, jej ciągłe pytania na ten temat nie są już tak drażniące jak w pierwszym tomie. Wie już o wiele więcej i zaakceptowała w pełni to, że jest istotą nadnaturalną. Irytujące natomiast jest to, że Kylie nadal nie jest pewna swoich uczuć do Dereka i Lucasa, a ja wciąż nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zgadzam się z recenzentami, którzy chwalą tą książkę. Czyta się ją szybko i nie ma w niej czasu na nudę. Ale, choć pierwsza część bardzo mi się podobała, to w tej Kylie zaczęła mnie ... irytować. To jej wieczne niezdecydowanie, niepewność, które w pierwszej części pokazywały, jaka jest niedojrzała (co było nawet słodkie i dawało dużą szansę na ciekawy rozwój postaci), tutaj...

Wciągająca książka, jedna z tych które nie czyta się długo ;)

Na półkach: , , , , , , ,

Kontynuacja napisana fantastycznie.
Lekka, przyjemna i wciągająca do ostatniej strony. Wiele tajemnic, miłość, strach.

Kylie tutaj dalej próbuje rozwikłać tajemnicę kim jest tak naprawdę. Coraz częściej spotyka duchy i co dziwne ma coś wspólnego ze synami, które tworzą się w jej i w wizji jej najbliższych.

Niejednokrotnie stanie twarzą w twarz z trudnymi sytuacjami....

Kolejny tom tej serii niewątpliwie można powiedzieć, że jest równie genialny co poprzednia część. Losy naszej bohaterki rozwijają się tak, że nie sposób oderwać się od lektury.

Drugi tom świetnej powieści dla młodzieży, która kryje w sobie wiele fantastycznych elementów, okraszonych magią oraz fantastyczną, miłosną otoczką. Polecam.

Dyskusje

3 293