Dziewięć żyć Chloe King. Wybrana

Patronat LC
Liz Braswell Wydawnictwo: Filia Cykl: Dziewięć żyć Chloe King (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
The Chosen
Data 1. wydania:
2005-01-06
Emilia Niedzieska
Filia
Chloe King Wybrana
The Chosen
Dziewięć żyć Chloe King (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Emilia Niedzieska
Chloe King Wybrana

Oficjalne recenzje i

Koty chadzają własnymi ścieżkami…

[ 6 ] Link do recenzji

Książka ciekawa, ale z pewnością nie jest to coś co chciałabym trzymać na półce.

Na półkach: , , , ,

Wiele się nie różni od poprzednich części. Stosunkowo szybko się ją przeczytało a także nie wymaga od czytelnika wielkiego zaangażowania. Podobnie jak w poprzednich częściach dużo się nie działo, jednak ciężko było ją przerwać. Było tak może kilka akcji kiedy trzeba było się bardziej skupić, ale i tak moim zdaniem było ich za mało. Są lepsze książki od tej, ale polecam ją...

Nie do końca rozumiem wątek posiadania przez prawie cała serię dwóch chłopaków, którzy o sobie wiedzieli.
W 3 części przeszkadzały mi również wtrącenia Chloe pisane kursywą.
Cieszę się, że to już koniec, bo główna bohaterka zaczęła mnie trochę irytować.

Chloe jest Wybraną. Nie chce jednak być przywódczynią Mai - decyduje się na normalne życie. Ale będąc Wybraną przekona się, że czyha na nią jeszcze większe niebezpieczeństwo.

Finałowa część przygód Chloe King bardzo mi się podobała, tyle się tam działo, że ciężko było się oderwać od czytania! Bardzo się cieszę, że wiele wątków potoczyło się w taki sposób, choć czuję mały...

BOHATEROWIE: 7/10
AKCJA: 8/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 8/10
OKŁADKA:10/10
KREATYWNOŚĆ:9/10

Przepraszam, ale muszę iść skorzystać z eufemizmu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kocham taki klimat w książkach. :)

Według mnie ta książka to wielki absurd, ale bardzo wciągający i oryginalny absurd. Głowna bohaterka zasługuje na tytuł najbardziej irytującej Ever! Występuje tutaj najgorszy trójkąt miłosny także ever. Nie wiem, co spowodowało, że tak się wciągnęłam w tę powieść i ogólnie całą serię. Może ten motyw Mai, może duża ilość akcji. Nie wiem. Autorka w tej książce zrobiła z...

Koniec. Jak dla mnie cała seria jest fajna o ile nie popełni się błędu oglądając najpierw serial. Inaczej ciężko się czyta. Sama bohaterka jest inna. Mimo super mocy nie chce być super bohaterką i ma problemy z przystosowaniem się do nowej roli.

No i fajnie xD Chociaż fabuła jakoś nie zbija z nóg :D Lekko i przyjemnie na wakacje.

Dyskusje

• Chcę w prezencie