Władcy czasu

Alexandra Monir Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Poza Czasem (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Timekeeper
time travel young adult

Oficjalne recenzje i

Miłość bez granic

[ 6 ] Link do recenzji

Książka według mnie jest trochę nielogiczna. Jest dużo zawirowań i niedokończonych spraw. Za mało rozwinięte wątki oraz nieskończona akcja. Mam lekki niedosyt i chciałabym poznać dalsze wydarzenia bohaterów

Lektura jest pozycją obowiązkową dla osób, które przeczytały "Poza czasem". Skoro już poznało się Michele i jej magiczną moc podróżowania przez epoki, to ciekawość popycha do poznania końca tej historii. Tutaj jakby dzieje się nieco więcej niż w części I: pojawia się Stowarzyszenie, o którego istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia; natykamy się też na pałająca chęcią zemsty...

seria fajna , lekko i dość szybko się czyta, choć w tej cześć jest wiele wyjaśnien odnośnie podróżowania i ojca Michele, to samych głownych bohaterów jak dla mnie jest za mało i dość szybko się kończy.

Fajne i lekkie romansidelko. Nie tylko dla nastolatków.

I tak oto koncze stary rok bo watpie bym cos jeszcze zdazyla przeczytac do jutra moze co najwyzej cos zaczne :-) dobra kilks slow o ksiazce jest trochę bym powiedziała lepszą od tamtej chyba z utęsknieniem czekałam na zapiski z pamiętnika Henrego Ivinga sam początek niczego sobie lecz ciągle mi gdzieś czegoś brakowało w tej książce być może bohaterowie są bezpolciowo...

Bardzo podobała mi się kontynuacja pierwszej części.
W tej książce dowiemy się czy główna bohaterka będzie mogła być zswoim ukochanym, czy pozna ojca, jak ułożą się relacje z dziadkami i przyjaciółmi i co najważniejsze co z jej podróżami w przeszłość.
Polecam tą książkę z całego serca.

Kontynuacja Poza czasem.
Zakończenie historii podróży w czasie Michele. Czuć mały niedosyt, druga część zdecydowanie krótsza niż pierwsza. Moim zdaniem miała większy potencjał, który nie został wykorzystany.
Szkoda bo historia naprawdę przyjemnie się czytała.
Mimo to polecam.

Książka bardzo wciągająca, przeczytałam ją w 2 dni. Na początku ciężko jest się zorientować kto jest kim i jakie są pokrewieństwa, ale po 50 stronie wszystko staje się jasne. Władcy Czasu uczą nas że... tego nie zdradza sami musicie się o tym przekonać ;)

Na półkach: , , , , ,

Po przeczytaniu pierwszej części miałam wielki niedosyt, czekałam tylko aż kurier przywiezie mi kolejną część.
Druga część na pewno mnie nie rozczarowała. Było w niej równie dużo tajemnic co w pierwszej albo nawet więcej. Na szczęście tym razem autorka wyjaśniła wszystko zarówno z pierwszej części jak i z tej. Często było czuć, iż autorka zajmuje się również muzyką....

Przekombinowana, nieprzemyślana - mnie ta opowieść nie przekonała. Pomysły autorka miała niezłe, ale nie podołała złożeniu ich w spójną całość.
Raczej nie polecam.

Dyskusje