Władcy czasu

Okładka książki Władcy czasu
Alexandra Monir Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Poza Czasem (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction

Oficjalne recenzje i

Miłość bez granic

Link do recenzji

1428 235 39

Ta część jest o niebo lepsza od poprzedniej. Niestety wciąż nie oznacza to, że jest dobra, bo o ile pierwsza część szorowała po dnie żenady, ta odbiła się i dryfuje gdzieś w jej odmętach. Zdaje się, że największym problemem tej historii jest mnogość wprowadzanych wątków. Niestety ich ilość sprawia, że żadnemu z nich nie jest poświęcane dość dużo czasu, a co za tym idzie -...

Drugi i ostatni tom cyklu "Poza czasem".

Michelle Windsor próbuje pogodzić się z tym, że Philip i ona nie są już razem. Jednak chłopak jest w jej szkole i w jej czasie, tylko że jej nie pamięta. Michele jest tym zasmucona, ale nie ma czasu na zmartwienia, kiedy dowiaduje się, że Rebecca próbują ją dopaść. Michele postanawia stawić jej czoła.

Natomiast Michele podróżuje w...

Pierwsza część lepsza, ale tą kontynuację warto przeczytać i udać się w tą podróż.

Podróże w czasie, reinkarnacja, a do tego miłość. Ciekawa historia, osadzona w różnych epokach. Pobudza wyobraźnię.

Książka według mnie jest trochę nielogiczna. Jest dużo zawirowań i niedokończonych spraw. Za mało rozwinięte wątki oraz nieskończona akcja. Mam lekki niedosyt i chciałabym poznać dalsze wydarzenia bohaterów

Lektura jest pozycją obowiązkową dla osób, które przeczytały "Poza czasem". Skoro już poznało się Michele i jej magiczną moc podróżowania przez epoki, to ciekawość popycha do poznania końca tej historii. Tutaj jakby dzieje się nieco więcej niż w części I: pojawia się Stowarzyszenie, o którego istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia; natykamy się też na pałająca chęcią zemsty...

seria fajna , lekko i dość szybko się czyta, choć w tej cześć jest wiele wyjaśnien odnośnie podróżowania i ojca Michele, to samych głownych bohaterów jak dla mnie jest za mało i dość szybko się kończy.

Fajne i lekkie romansidelko. Nie tylko dla nastolatków.

I tak oto koncze stary rok bo watpie bym cos jeszcze zdazyla przeczytac do jutra moze co najwyzej cos zaczne :-) dobra kilks slow o ksiazce jest trochę bym powiedziała lepszą od tamtej chyba z utęsknieniem czekałam na zapiski z pamiętnika Henrego Ivinga sam początek niczego sobie lecz ciągle mi gdzieś czegoś brakowało w tej książce być może bohaterowie są bezpolciowo...

Bardzo podobała mi się kontynuacja pierwszej części.
W tej książce dowiemy się czy główna bohaterka będzie mogła być zswoim ukochanym, czy pozna ojca, jak ułożą się relacje z dziadkami i przyjaciółmi i co najważniejsze co z jej podróżami w przeszłość.
Polecam tą książkę z całego serca.

• Chcę w prezencie
  • Z biblioteki