Worth the Fight

Vi Keeland Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: MMA Fighter (tom 1) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
149236522X

Okładka książki Najpiękniejsza pamiątka Vi Keeland, Penelope Ward
7,5
Najpiękniejsza... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Not Pretending Anymore Vi Keeland, Penelope Ward
6,4
Not Pretending... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Sprośne listy Vi Keeland, Penelope Ward
7,6
Sprośne listy Vi Keeland, Penelop...

Bardzo przyjemna książka z dramatycznymi przeżyciami bohaterów, fajnie się czytało. Sięgam po drugi tom.

Książkę dobrze się czyta. Ciekawa historia i dobry styl. Główny bohater, przystojny wielki zawodnik MMA zakochany w małej, ślicznej, mądrej prawniczce. Łączy ich dobry sex, miłość i wzajemne zrozumienie dla traumatycznych przeżyć. Polecam.

super

Ojj.. taka sobie. 6/10
Niby bohaterowie maja "swoje" ciężkie historie ale temat liźnięty. Czyta się szybko i przyjemnie jak wszystkie książki od Vi.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

Generalnie książka bardzo fajna. Przeczytałam już ja kilkakrotnie, ponieważ lubię te historię oraz przyjemne pióro pani Vi. Pozycja godna polecenia, jednak ma swoje minusy m. in. to że często jest aż za słodko, a niektóre wybory są wątpliwe. Lecz są poruszone ciekawe wątki, sceny erotyczne są nawet git nic zdrożnego. Ta książka ma miejsce w moim serduszku!

Generalnie uwielbiam to pióro, ale tutaj zdecydowanie czegoś.mi zabrakło. Niby pani Vi pisze w swoim stylu, ale nie ma tu tego efektu wow, do którego mnie przyzwyczaiła.

Jedna z lżejszych, przyjemniejszych i bardziej wciągających książek jakie czytałam. Jednym tchem udaje się wchłonąć całą historię, która nie jest wybitnie zawiła. Tym samym erotyka, dialogi i cała fabuła jest niesamowita! Sprawdza się przy zimnych wieczorach w towarzystwie koca i lampki wina. Najbardziej uchwyciły mnie szczegółowe opisy i styl pisania autorki.

Szybka, łatwa i przyjemna. 😀

Książka jest ciekawa, ale szału nie ma. Dobre czytadło . Moim zdaniem trochę za dużo scen " łóżkowych" , a za mało innych rzeczy - na które liczyłam. Najbardziej w książce podobał mi się moment po walce Nico. Rozterki, wewnętrzne demony - coś co my czytelnicy możemy przeżywać. Mam nadzieję, że więcej emocji znajdę w następnych częściach.

Książki wychodzące spod pióra Pani Vi Keeland są dla mnie obowiązkową pozycją. Tak też się stało z serią MMA. Książki nie sa ze sobą jakoś spójnie powiązane i każda z nich tworzy oddzielna historię. Może właśnie to zgubiło autorkę.
Walka jest krótkim i przyjemnym opowiadaniem. Naszpikowana jest elektrycznym seksem, erotyzmem, ale też rozterkami i problemami. Dużym minusem...

2 653
  • 2018