Manwhore +1

Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Manwhore (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2015-07-07
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawnictwo Kobiece
playboy tajemnice seks erotyka uczucia zmysłowość kompromis nieustępliwość grzech intrygi zaufanie
Manwhore (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska

Czekam na 3 części w wersji audiobooka🤗

"Wpływowy i bogaty playboy? Odhaczone.
Bezwzględny w interesach? Odhaczone.
Absolutnie grzeszny? Zdecydowanie odhaczone."
...
Seria "Manwhore", jest to seria w której zakochałam się od pierwszej strony! Jest to świetny erotyk połączony z romansem, z ciekawą fabułą.Może Wam się wydawać na pierwszy rzut oka, że już gdzieś tą historię czytaliście...
On- młody, bogaty. Ona -...

Nie mogę wprost uwierzyć, że konflikt, który pojawił się w poprzednim tomie, został rozwiązany tak szybko. Nawet nie wiem, czy można to nazwać rozwiązaniem konfliktu, bo kompletnie nie rozumiem tej sytuacji między Rachel a Saintem. Autorka wpadła na dziwny pomysł, który później starała się wyjaśnić, ale dla mnie to wszystko przez cały czas wydawało się podejrzane.

W...

Bardziej do siebie przekonała mnie pierwsza część. Była bardziej wciągająca i ciekawsza i niż ta. Spodziewałam się czegoś więcej, więcej stresującej i niespodziewanych akcji. Mimo wszytko szybko się ja czyta. Bardzo polubiłam zachowania i charakter głównego bohatera. Bardzo fajne zakończenie.

Dość przewidywalna, ale mimo wszystko ciężko się od niej odciągnąć. Polecam :)

Przyjemna książka, fajnie się czyta ;)
Polecam.

Manwhore +1 to druga część opowieści o losach Rachell i Malcolma. Po dramatycznym zakończeniu części pierwszej, nie wiedziałam czego spodziewać się w drugiej... Ale mogłam być spokojna -ta część to głównie miłosne love story, gdzie mimo komplikacji, suma sumarum wszystko się układa. Opisy scen łóżkowych zaczęły mnie już nieco męczyć, ale nadal książkę czytało się...

Bardzo mi się podobała ta część.

Całkiem przyjemna historia, w koncu musi byc happy end :)

O ile pierwsza część jeszcze jakoś mnie zaciekawiła to ta jest niesamowicie nudna. Nic się nie dzieje. Były momenty ze omijałam kilka stron czekając na jakąś akcje..

Dyskusje

2 359