Manwhore +1

Katy Evans Cykl: Manwhore (tom 2)
literatura obyczajowa, romans 384 str.
Data 1. wydania:
2015-07-07
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
playboy tajemnice seks erotyka uczucia zmysłowość kompromis nieustępliwość grzech intrygi zaufanie

Monika Wyrwas-Wiśniewska
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Niestety, według mnie, kiepska.... w zasadzie to nic prócz seksu się tam nie dzieje. Nie wiem jak bohaterowie są w stanie aż tak się w sobie zakochać, skoro jeśli spędzają razem czas, to tylko w łóżku.

POLECAM

Dobry erotyk nie będący głupią i pustką opowiastką. Dla mnie nadal na plus jest to, że kolejna książka z tej serii nie skupia się tylko na samym seksie, a jednak w sposób szczegółowy opisuje losy głównych bohaterów. Więc tą książkę można spokojnie czytać nie dla wrażeń, a dla zagłębienia się do świata bohaterów.

Przyjemny i leki erotyk, polecam wraz z innymi tomami.

Zero akcji dramatu tylko ciągłe bzykanie aż nudne .Ze sie kończy jak kończy to wiadomo no ale choć koniec czytania to myślałam że jednak jakiś dramat bedzie .hym bez szału

może być, ale.... moje 36 lat to chyba za dużo jakna takie książki

Dużo słabsza niż jedynka. Autorka skupia się jedynie na scenach erotycznych, fabuła wyzionęła ducha w męczarniach, książka jest wręcz bez sensu. Od początku do końca nic się nie zmienia, nie mam pojęcia, po co została napisana, bardzo się zawiodłam.

Po pierwszym tomie miałam bardzo duże oczekiwania do to tej części, niestety nie było to całkowicie to czego się spodziewałam. Fakt, historia dalej wciąga, ale już nie aż tak. Ma się wrażenie, że wszystko bohaterce przychodzi od tak, już na samym początku można się domyślić jaki będzie koniec. Nie koniecznie na to liczyłam, jak dla mnie za mało napięcia i niepewności, a za...

Miałam nadzieję, ze druga część okaże się chociaż nieco lepsza od pierwszej. Na początku zapowiadała się nawet nieźle ale w momencie, kiedy związek-nie związek Sina i Rachel zaczął się pogłębiać i odnawiać, co chwile czytałam tylko sceny erotyczne, których było aż nadmiar. Można było fajne połączyć całkiem niezłą opowieść z pikantnymi scenami no ale... w pewnym momencie...

fajnie rozwinęła się sytuacja i jestem bardzo zadowolona że dali sobie drugą szansę ...zobaczymy co będzie dalej. Wciągająca historia.

Dyskusje

1 987