Zły Romeo

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2017
Leisa Rayven Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Starcrossed (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Bad Romeo
Martyna Tomczak
miłość sztuka aktorzy romeo julia ambicje emocje przeszłość romans namiętność
Inne

Oficjalne recenzje i

Gdy pragniesz zmiany, dokonaj jej sam*

[ 8 ] Link do recenzji

Po przeczytaniu książki "Zły Romeo" sama nie wiem, co mam sądzić. Naczytałam się tyle pozytywnych opinii, czekałam na przeczytanie tej książki praktycznie rok...i? I nie wiem. Z jednej strony podoba mi się ta historia ze względu na sposób pisania - momenty z przeszłości mieszają się z teraźniejszością, dzięki czemu możemy stopniowo odkrywać, co takiego zrobił Ethan, że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka ma wiele plusów jak i minusów. Według mnie, nie powinno się jej skreślać, ale nie należy również wychwalać jej, jakby była dziełem boskim.
"Zły Romeo" czekał na swoją kolej bardzo długo, bowiem przez kilka lat zmieniał swe miejsce w mojej biblioteczce, by w końcu trafić na półkę wstydu, z którą od jakiegoś czasu próbuję się rozprawić.
Czasami lubię sięgać po książki...

zakleiłam taśmą tytuł żeby nie wstydzić sie czytać w autobusie xd Co do fabuły to kilka hot scen a tak to nic ciekawego. nadal nic nie wciąga tak jak After ;)

Jeżeli chcecie przeczytać tą pozycję to przygotujcie się na pełną wrażeń przygodę! Od książki nie da się oderwać nawet na chwilę. Erotyk z trudną miłością cudeńko

Według mnie książka trochę zbyt wychwalana. Spodziewałam się czegoś lepszego. Momentami wręcz infantylna, a i fabuła porywająca nie jest. Nie ma w sumie innego wątku poza romansem głównych bohaterów. Niemniej jednak nie żałuję przeczytania i sięgnę po kontynuację.

Bardzo mi się podobała ta książka. Bardzo fajnie przedstawione emocje, zabawne dialogi i sceny. Ethan to tak skomplikowany facet, że aż chce się go przytulić! Nasza Julia już trochę mniej - nieco naiwna i zbyt napalona, jak na mój gust (:D). Super historia. Nie mogę się doczekać, jak przeczytam trzecią część.

Nie spodziewałam się aż tak autentycznych uczuć. "Zły Romeo" niesamowicie zawładną moimi myślami. Pochłoną niczym najlepszy serial na Netflix. Bohaterowie zawodowo grali jako aktorzy, a autorka zawodowo zagrała uczuciami czytelników. I cóż więcej mogę dodać. Jeśli czujecie, albo chcialibyście poczuć coś czego nie da się kontrolować Ta książka jest dla was

Bardzo nastoletnio-studenckie. Lekko erotyczne. Mocno dramatyczne. Będę czytać dalej bo urywa się dosłownie w połowie zdania.

"Nie da się odnaleźć miłości, tam gdzie jej nie ma, ani ukryć jej tam, gdzie naprawdę istnieje."

Tak jakbym czytała coś podobnego już, nie będę pisać jaka inna powieść, ale jest podobna do niej. Dwóch ludzi skrajnie różnych, jeden z bohaterów pokryty tajemnicami, miłość zwycięża

Dyskusje

3 367