Walka

Okładka książki Walka
Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: MMA Fighter (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-03-29
Data 1. wydania:
2013-08-02
Sylwia Chojnacka
sport zawodnik mma seks erotyka pożądanie przeszłość uczucia fantazje zaufanie emocje prawniczka uwodziciel adrenalina kontrola

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,6
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

1997 ocen

Mam mieszane uczucia po lekturze tej książki.Niby jest w niej wszystko,co lubię,ale...no właśnie...Jakoś niespecjanie mi sie podobała ta książka.Wydawała mi się strasznie powierzchowna.Właściwie nie dopatrzyłam się tu niczego nowego.Panienka spotyka się z gościem,z którym sypia,choć nic do niego nie czuje.Ale wystarczy,że ten przyprowadza na spotkanie z nią kogoś innego i nagle -bum.Nagły wybuch wścieku macicy z jednej strony i twardego pożądania z drugiej plus niekwestionowane pożądanie z obydwu stron.Szybka randka i szybki seks to właściwie cała treść książki.Oczywiście bohaterowie mają swoje traumy,które muszą wspólnie przepracować,ale to już sztampa...No i dodatkowo,ledwo zarysowana.Nic odkrywczego w tej książce nie znalazłam.Chyba jestem trochę bardziej wymagającym czytelnikiem,który szuka czegoś więcej niż tylko opisów seksu(które właściwie,po kilku pierwszych opisach tylko z lekka przeglądałam,no bo ileż można)Lubię autorkę,ale ta książka wydawała mi się pisana na kolanie,byleby tylko ją skończyć.Nie polubiłam specjalnie bohaterów,ani nie mogłam sie z nimi utożsamiać.Brakowała mi w tej książce efektu wow,do którego przyzwyczaiła mnie autorka.Same gorące scenki to trochę mało.
Raczej nie sięgnę po kolejną z tej serii,a przynajmniej nieprędko.

Mam spory problem z książkami Vi. Gdy pisze je w duecie z Penelope Ward zawsze mi się podobają, a te pisane tylko przez nią nie wywołują we mnie większych emocji.
Tak właśnie było z książką „Walka” z trylogii MMA Fighter.

Główni bohaterowie są nijacy, pani prawniczka, która zachowuje się jak nastolatka i co kilka stron wzdycha jakie to cudowne mięśnie, usta, klatę, tyłek ( można do woli wybierać) ma Nico. Nico, który jest naprawdę fajnym facetem zostaje dość ubogo wykreowany i czytelnik ma przed oczami zabójczo przystojnego macho, którego głównym atutem jest niezły „sprzęt”.

Autorka bardziej skupiła się na scenach seksu niż jakichkolwiek dialogach między parą. A przy tym jakie bohaterowie mieli problemy w przeszłości mogła stworzyć świetną historię.

W moim odczuciu dostajemy naprawdę słaby erotyk, a główna fabuła kręci się wokół tego czy najpierw będzie rozmowa czy seks 🤷🏼‍♀️ wszystko potoczyło się bardzo szybko, nim się obejrzałam już były pierwsze orgazmy, a chwilę później żyli długo i szczęśliwie.

Po kolejne tomy nie sięgnę, ten jeden w zupełności mnie zniechęcił.

Tak właśnie było z książką „Walka” z trylogii MMA Fighter.

Świetne czytadełko, łatwo się czyta, przyjemna na wieczór.

Świetne czytadełko, łatwo się czyta, przyjemna na wieczór.

Książka dość przyjemna, zresztą jak każda tej autorki. Opowiada historię dwójki osób, których łączy ciężka przeszłość. Jestem tylko trochę zawiedziona, ponieważ liczyłam, że historia Elle zostanie bardziej opisana.

Bardzo przyjemna książka z dramatycznymi przeżyciami bohaterów, fajnie się czytało. Sięgam po drugi tom.

Książkę dobrze się czyta. Ciekawa historia i dobry styl. Główny bohater, przystojny wielki zawodnik MMA zakochany w małej, ślicznej, mądrej prawniczce. Łączy ich dobry sex, miłość i wzajemne zrozumienie dla traumatycznych przeżyć. Polecam.

super

super

Generalnie książka bardzo fajna. Przeczytałam już ja kilkakrotnie, ponieważ lubię te historię oraz przyjemne pióro pani Vi. Pozycja godna polecenia, jednak ma swoje minusy m. in. to że często jest aż za słodko, a niektóre wybory są wątpliwe. Lecz są poruszone ciekawe wątki, sceny erotyczne są nawet git nic zdrożnego. Ta książka ma miejsce w moim serduszku!

Ojj.. taka sobie. 6/10
Niby bohaterowie maja "swoje" ciężkie historie ale temat liźnięty. Czyta się szybko i przyjemnie jak wszystkie książki od Vi.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

Ojj.. taka sobie. 6/10
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

Badziew.
Ale jak podejść do tego jako "tak złe że aż dobre" to zabawa jest przednia!

Badziew.
Ale jak podejść do tego jako "tak złe że aż dobre" to zabawa jest przednia!

Vi Keeland Walka Zobacz więcej
Vi Keeland Walka Zobacz więcej