Walka

Vi Keeland Cykl: MMA Fighter (tom 1) literatura obyczajowa, romans 342 str.
Worth the Fight
2017-03-29
2017-03-17
Data 1. wydania:
2013-08-02
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
sport zawodnik mma seks erotyka pożądanie przeszłość uczucia fantazje zaufanie emocje prawniczka uwodziciel adrenalina kontrola

Worth the Fight
2017-03-29
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Trudna przeszłość wpływająca na związek dwójki bohaterów zapewnia nam sinusoidę ale jest dobrze bo bohater dość szybko orientuje się co jest ważne :). Jest dużo seksu ale to standard u tej autorki. Często opisuje uczucia , nie tylko te romantyczne ;)

Przyjemna bardzo w odbiorze. Postaci sympatyczne i naprawdę dają się lubić. Dobrze, lekko napisana. Co ciekawe -tak trudny temat, jak nieumyślne zabicie na ringu przeciwnika potraktowane poważnie i, jak na taką literaturę, stosunkowo głęboko. Szacunek za to. Bo udało się to zgrabnie połączyć.
Jedyny problem, jaki miałam...
Może wynikało to z tłumaczenia, bo czytałam tę...

Mężowi się podobało.

Mam wrażenie, ze akcja toczy się za szybko. Książkę przeczytałam z polecenia ale jednak wole dzieła bardziej ambitne. Tu co stronę pojawia się tylko sex. Można było zrobić z tego pomysłu dobra historie ale nie wyszło

Dzisiaj przedstawię Wam książkę, która sprawiła że romans sportowy stal się moim jednym z ulubionych ♡
MMA FIGHTER WALKA mojej ulubionej Vi Keeland nie zawiodła mnie! Uwielbiam książki tej autorki, która moim zdaniem nigdy nie zawodzi. Tak jest i tutaj.
Elle jest naprawdę świetna w tym co robi. Nico także.

Elle wie czego chce, nawet jeśli jest to ryzykowne. Nico...

Jakoś tak nie lubię MMA jednak cała seria sprawiła, że nie mogłam się pozbyć myśli o tych pięknych, męskich zawodnikach. Polecam jak najbardziej.

Podoba mi się pomysł na tę serię, bardzo przyjemnie mi się tę książkę czytało, jednak czekam na coś więcej.

Czas spędzony z tą książką był bardzo miły. Walki MMA - lubię to, choć najlepiej jest oglądać na żywo :-) Mogło być więcej opisów walk ale to nie ta kategoria. Ogólnie jestem zadowolona z lektury i sięgnę po kolejną, aż nie skończę całego cyklu. Polecam.

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do tej książki.
Jest o WALCE, ale to walka ze swoimi demonami przeszłości. Nico pomógł Ellie, Ellie pomogła Nicowi. To jest jak najbardziej na plus.
Minus jest taki że książka przypomina mi "Real" Katy Evans i jeszcze jedną książkę niestety tytułu nie pamiętam...
(dodałam jedną gwiazdkę za tatuaże Nica;))

"Pewnego dnia ktoś pojawi się w Twoim życiu i zrozumiesz, dlaczego nigdy nie wychodziło ci z kimś innym". - autor nieznany

Dyskusje

2 202