Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Szansa

Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: MMA Fighter (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Worth the Chance
Data 1. wydania:
2014-02-17
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
sport zawodnik mma seks erotyka pożądanie przeszłość uczucia rozstania zaborczość oferta fantazje kariera zaufanie rany emocje
Worth the Chance
MMA Fighter (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka

Okładka książki Najpiękniejsza pamiątka Vi Keeland, Penelope Ward
7,6
Najpiękniejsza... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Not Pretending Anymore Vi Keeland, Penelope Ward
6,3
Not Pretending... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Sprośne listy Vi Keeland, Penelope Ward
7,6
Sprośne listy Vi Keeland, Penelop...

Przyjemne czytadło na jeden wieczór, ale nic więcej.
Można czytać niezależnie od znajomosci pierwszego tomu - ja prawie nic z niego nie pamietam i nie przeszkadza mi to w odbiorze fabuły ;)

Kolejna część MMA fighter i kolejną fajna historia. Mniej dramatyczna ale ciekawa. A ja myślałam, że Nico był zbyt pewny siebie, Vince zdecydowanie przebija go pod tym względem.

Przyjemnie się czyta ale trochę powtarzalna. Ten sam schemat tylko konfiguracja nieco inna sceny łóżkowe podobne i polecam tylko jeżeli nie ma nic ciekawszego do czytania.

super

Podobała mi się, w sumie to chyba nawet bardziej niż pierwsza część. Uwielbiam książki Vi i na tej książce również się nie zawiodłam.

Ojj.. taka sobie. 6/10
Trochę słabsza od pierwszej cz. I zakończenie słabe.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

To zdecydowanie lepsza część niż poprzednia. Tutaj bohaterowie są bardziej rozbudowanie, sytuacje lepiej magnetyzują.
To historia spotkania po latach, które powoduje szybsze bicie serca u dwóch osób, które kiedyś za sobą szalały. Przez tą treść się płynie. Uwielbiam i polecam.

W swoim gatunku bezkonkurencyjna! W tej książce jest wszystko czego potrzeba aby stworzyć taki pikantny romans idealny. Jest postać fightera, doświadczonego przez życie, walczącego ze swoimi demonami i przeszłością i delikatnej dziewczyny, która oczywiście chce i potrafi okiełznać bestię. Do tego kilka dość wciąż subtelnych, acz pobudzających wyobraźnię scen miłosnych,...

Kurczę, musze przyznać, że ta książka jest o niebo lepsza od poprzedniej. Zawiera więcej akcji i co ważniejsze więcej emocji które docierają do czytelnika. Dużo lepiej wykreowani bohaterowie - jak to się mówi mamy faceta z jajami i kobietę dla której liczy się tylko praca . Czy ta para ma szansę na szczęście ? Czy praca wygra z miłością i poświęceniem?

Kolejna z serii MMA. Mam wrażenie, że mimo iż przewidywalna i schematyczna to troszkę lepsza niż poprzedniczka. Może to za sprawą głównego bohatera, który nie jest tak cukierkowaty jak Nico, lub nieco większej akcji i nie owijania w bawełnę.
Było to udane kilka godzin niedzielnego popołudnia.

1 905
  • 2018