Szansa

Okładka książki Szansa
Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: MMA Fighter (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-06-29
Data 1. wydania:
2014-02-17
Sylwia Chojnacka
sport zawodnik mma seks erotyka pożądanie przeszłość uczucia rozstania zaborczość oferta fantazje kariera zaufanie rany emocje

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,6
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...

Do kompletu szczęścia brakowało mi serii MMA Fighter i szczerze spodziewałam się wielkiego zaskoczenia ! A niestety dwie z trzech przeczytanych nie zaskoczyły mnie. Za mało w nich emocji sportowych, a romans ? Oklepany i wszystko można było przewidzieć nie czytając zakończenie.

Jedyny plus, że to książki Vi i jej styl pisania zawsze jest przyjemny.

Jedyny plus, że to książki Vi i jej styl pisania zawsze jest przyjemny.

Świetne czytadełko, łatwo się czyta, przyjemna na wieczór.

Świetne czytadełko, łatwo się czyta, przyjemna na wieczór.

1990

Przyjemne czytadło na jeden wieczór, ale nic więcej.
Można czytać niezależnie od znajomosci pierwszego tomu - ja prawie nic z niego nie pamietam i nie przeszkadza mi to w odbiorze fabuły ;)

Przyjemne czytadło na jeden wieczór, ale nic więcej.

Przyjemnie się czyta ale trochę powtarzalna. Ten sam schemat tylko konfiguracja nieco inna sceny łóżkowe podobne i polecam tylko jeżeli nie ma nic ciekawszego do czytania.

super

super

Podobała mi się, w sumie to chyba nawet bardziej niż pierwsza część. Uwielbiam książki Vi i na tej książce również się nie zawiodłam.

Ojj.. taka sobie. 6/10
Trochę słabsza od pierwszej cz. I zakończenie słabe.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

Ojj.. taka sobie. 6/10
Trochę słabsza od pierwszej cz. I zakończenie słabe.
Książki papierowej bym nie kupiła, e-book lub audiobook można zaliczyć.

To zdecydowanie lepsza część niż poprzednia. Tutaj bohaterowie są bardziej rozbudowanie, sytuacje lepiej magnetyzują.
To historia spotkania po latach, które powoduje szybsze bicie serca u dwóch osób, które kiedyś za sobą szalały. Przez tą treść się płynie. Uwielbiam i polecam.

W swoim gatunku bezkonkurencyjna! W tej książce jest wszystko czego potrzeba aby stworzyć taki pikantny romans idealny. Jest postać fightera, doświadczonego przez życie, walczącego ze swoimi demonami i przeszłością i delikatnej dziewczyny, która oczywiście chce i potrafi okiełznać bestię. Do tego kilka dość wciąż subtelnych, acz pobudzających wyobraźnię scen miłosnych, trochę dramatu rodzinnego, emocji związanych ze sportem. Przeczytana z ogromną przyjemnością, zaraz nadrabiam pozostałe tomy.

Kolejna część MMA fighter i kolejną fajna historia. Mniej dramatyczna ale ciekawa. A ja myślałam, że Nico był zbyt pewny siebie, Vince zdecydowanie przebija go pod tym względem.