Pierwszy dotyk

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Pierwszy i ostatni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
First Touch
Data 1. wydania:
2015-12-29
Ryszard Oślizło
Wydawnictwo Kobiece
przyjaźń pomoc ratunek seks obsesja mafia tajemnice niebezpieczeństwo uczucia strach erotyzm zaginięcie
First Touch
Pierwszy i ostatni (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ryszard Oślizło

Fajna, aczkolwiek cała historia przyćmiona jest zbyt dużą ilością seksu. Niemniej jednak podobał mi się pomysł autorki.

Na półkach: , , , ,

Świetnie wykreowani bohaterowie, sceny erotyczne budzące pożądanie, mrok i tajemnice na każdym kroku. Laurelin Paige stworzyła historię, od której nie można się oderwać.

Recenzja: https://worldbysabina.blogspot.com/2021/02/recenzja-pierwszy-dotyk-laurelin-paige.html

hmmm. Powiem tak. Ksiazka nie dla każdego. Jest dość ciezka. Cos w stylu łzy Tess. Agresywny seks. Brutalność wobec kobiet. Przeczytalam i nie zaluje aczkolwiek nie sięgnę po nia drugi raz. Czasami mnie irytowała główna bohaterka. Bardzo pod wpływem drugiej osoby. Ae ksiazka znośna.

Pomysł fajny, ale wykonanie w moim mniemaniu nie najlepsze. Nie porwała mnie, pewnie przez naiwność głównej bohaterki....nie wiem czy sięgnę po drugą część

Myślałam, że nie podołam. Miałam parę podejść do książki. Jednak się udało i muszę napisać, że nie była aż taka zła. W jakimś stopniu mogę zrozumieć główną bohaterkę, każdy ma coś swojego, co lubi. Mogą to być różne rodzaje seksu czy inne rzeczy. Tutaj nie wnikam. Poszukuje ona swojej przyjaciółki, przez większość książki byłam pewna, że nie żyję, bo tak wszystkie rzeczy...

Jak dla mnie ksiazka taka sobie, niby fajna ale jednak nie do końca.. . Jedynym plusem jest zakończenie, mnie zaskoczyło :-)

Naprawdę fajna książka , polecam bardzo obie części , warte tych godzin czytania , polecam

Przeczytałam dziesiątki erotyków w swoim życiu. Ale to... Emily nie jest normalna. Ja rozumiem jak ktoś lubi brutalny sex albo nawet motyw gwałtu jak w książce "Dług" Niny G. Jones która uwielbiam. Ale tutaj chwilami sama myślałam że wariuje. Bo bohaterka do normalnych nie należy. Jej postrzeganie pewnych relacji i "potrzeby" są przerażające. Plus za Reeve'a. Ciakawy...

Super opowieść .Dla mnie trochę za pikantna ale każdy ma swoje gusta.Czy Emil zdoła odnaleźć przyjaciółkę ? .Czy będzie musiała narażać swoje życie i uczucia ? Jak potoczy się ta historia po rzekomo z wyczajonym telefonie , w którym jednak zostało zawarte hasło i tylko Emili o i wie ?

„Pierwszy dotyk” Laurelin Paige pochłonęłam jednym tchem! Jest to erotyczny romans, który zaskakuje na wielu płaszczyznach. Sensacja i erotyczne wątki to ciekawe połączenie, które wielu z was na pewno się spodoba. Co więcej, zakończenie wręcz zmusza do sięgnięcia po drugi tom!

Dyskusje

• 2017