Jabłoń i inne opowiadania

literatura piękna
2013-01-01
Opowiadania

Na początku bardzo dziękuje Katarzynie Busłowskiej za przysłanie mi fantastycznego prezentu.
Postaram się,teraz omówić.Każde opowiadanie po kolej.
Jabłoń Mariola Kruszewska
Podobało mi się,fajny koniec.I super początek.
Przebłysk Katarzyna Busłowska
Daje dużo do myślenia,to może spotkać każdego z nas.
Anioł i Dziewczyna Justyna Lewandowska
Zabawne i z humorem.
Zeszyt z...

Zbiór krótkich opowiadań, wśród których jest kilka dobrych, kilka męczących, a większość utrzymuje się na przyzwoitym, średnim poziomie. Tematyka - różna. Trochę fantastyki, trochę refleksji, trochę radości, trochę smutku.

Oŋólnie rzecz biorąc dobrze jest czasem spojrzeć na teksty debiutantów i osób nieznanych, bo nierzadko prezentują prozę przynajmniej równie dobrą, jak...

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Jabłoń i inne opowiadania