Obnażona

Okładka książki Obnażona
Portia Da Costa Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura piękna
literatura piękna
2013-10-14
Antonina Kasprzak
literatura erotyczna

więcej Więcej

Historia sama w sobie dość lekka, jednak sporo tu dosyć dosadnych i ostrzejszych scen seksu. Do tego bogactwo, orgie, przepych i miłość. Krótki, ostry romans do chwilowej ucieczki od codzienności ;)

Są takie książki na które nie powinno marnować się papieru i zabijać pięknych drzew. To jest przykład jednej z nich.
Pochylmy czoła i uczcijmy minutą ciszy jedno z tych biednych, wspaniałych drzew jakie zostało ścięte i poświęciło swój żywot dla tego paskudztwa.

Lekko się czyta

Phi! Toż to nie książka, tylko jakaś powiastka dla dorosłych. Nie ma fabuły, nie ma bohaterów (tylko jakieś płaskie, papierowe laleczki), za to jest słaby początek i beznadziejne zakończenie.
Autorka jakiś tam pomysł miała, mizerny bo mizerny, ale przy odrobinie wysiłku mogło coś z tego wyjść. Nie wyszło. Po przeczytaniu ostatniej strony, musiałam aż sprawdzić, czy nie...

Na półkach: , , , ,

Taka tam książeczka... krótka, intensywna, płaska i odtwórcza. Nic nowego tam nie ma. Taki książkowy pornos na jedną noc. Wszytko poniżej przeciętnej, fabuła, postacie, klimat, i tematyka. Nic nowego i nic specjalnego. Duża zaleta tej książki jet taka, że jest krótka. Na odprężenie.

Dla mnie,to był książkowy deser.Ot,szybko przeczytany.Romans z elementami porno,mnie książka nie przypadła do gustu.Zamiast,normalnego seksu.Były opisy bicia dziewczyny,nie rozumiem zachowań panny,zamiast czekać na normalny stosunek.Czeka na bicie,na klapsy ?
Nie,nie podobała mi się.

Sięgając po książki erotyczne spodziewam się opisów erotycznych, może czasami wulgarnych, ale trzymających temat w ryzach.
Uważam, że ktoś, kto sięga po książkę typowo erotyczną i spodziewa się romantycznych uniesień oraz wielkiej miłości to ta sama osoba, która oglądając film porno spodziewa się ślubu na końcu- może brutalne, ale prawdziwe.
Autorka w bardzo ciekawy sposób...

Książka lekko napisana, szybko sie czyta. Zawarte w niej sceny erotyczne są słabe. Książka na jeden wieczór. Polecam tą książkę jak ktoś chce zacząć przygodę z tym gatunkiem literackim. Troszkę ma przewidywalny koniec. Co mogę więcej powiedzieć byłam jej ciekawa, przeczytałam odłożę na półkę nie zrobiła na mnie jakiegoś szału.

Erotyk jak się patrzy.
Jestem jak najbardziej na tak. :D

Książka na jeden wieczór, za krótka, żeby można było nazwać ją wciągającą. Romansidło z elementami erotyki.

• 2014
  • 2013