Jedna noc z bohaterem

Okładka książki Jedna noc z bohaterem Laura Kaye
Okładka książki Jedna noc z bohaterem
Laura Kaye Wydawnictwo: Amber Cykl: Bohaterzy (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura piękna
Bohaterzy (tom 2)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
One Night with a Hero
Amber
2013-07-16
2013-07-16
Joanna Nałęcz
miłość seks związek przemoc

Bardzo przyjemna i pełna ciepła historia. Wszystko się tu klei. Autorka zbudowała wspaniałą atmosferę, w której aż czuć miłość kiełkującą między bohaterami. Polecam! Tylko ta okładka mi tu nie pasuje, ale to szczegół.

Ta historia miłosna bardziej zasługuje na określenie "erotyk" niż pierwsza część, bo jest w niej więcej pasji. Nieco ciekawsza , bohaterowie bardziej wielowymiarowi, dobrze opowiedziana. Słodko gorzka. Polecam.

Drugi tom utrzymany w podobnym (dobrym) stylu. Książka może nie zaskakuje ale nie jest nudna. Czyta się dobrze....

Kontynuacja serii, bardzo fajna, można przeczytać, nie czytając wcześniejszej części

Kolejna bardzo wciągająca historia tej autorki.

Kolejna bardzo wciągająca historia tej autorki.

Taka miła dla serduszka opowieść, bez szaleństw rzekłabym, w ramach odskoczni od codziennych obowiązków. Tradycyjnie już mamy ludzi z traumami z przeszłości, których hormony do siebie ciągną.

Typowy ale sympatyczny romans na odmóżdżenie

Typowy ale sympatyczny romans na odmóżdżenie

Przyjemna na leniwy wieczór;)

Przyjemna na leniwy wieczór;)

Druga i ostatnia część tej serii, którą także czyta się dobrze i szybko. Ta historia według mnie wypadła słabiej od pierwszej. Była bardziej naciągana, w większości jest ona typowym romansem niczym nie zaskakującym.

W tej książce po raz kolejny spotykamy się z Alyssa i Markiem, ale, to nie oni są głównymi bohaterami. Tym razem są nimi Joss i Brady. Oboje borykający się z wieloma problemami. Przypadkowe spotkanie, niewiarygodne przyciąganie, namiętność, bliskość, która potrzebna jest im obojgu sprawiają, że coś między nimi zaczyna się rodzić, uczucie, które pojawia się bardzo szybko....

Lekka, łatwa, przyjemna, idealna na wieczór. By się oderwać na chwilkę :)

Lekka, łatwa, przyjemna, idealna na wieczór. By się oderwać na chwilkę :)

• Romans