Pieprzyć przyjaciół

Okładka książki Pieprzyć przyjaciół
Sophie Andresky Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura piękna
literatura piękna
Zofia Andrzejczak
miłość erotyka tajemnica

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Po raz kolejny stwierdzam, że to nie są jednak moje klimaty. Nie mam zielonego pojęcia z jakich pobudek sięgnęłam po "Pieprzyć przyjaciół" Sophie Andresky. Książka należy do "jednorazowych" i tak też ją potraktuję. Według mnie owa pozycja jest średniakiem w swojej kategorii i nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Bohaterowie przerysowani, pikantne sceny wcale nie są aż tak...

Rany, niby krótka książka, a wymęczyła mnie jak dawno żadna. 90% bardzo technicznych opisów seksu, niemal zero emocji, a dodatkowa gwiazdka za próbę rehabilitacji poprzez dwa ostatnie rozdziały. Zdecydowanie nie polecam.

Cóż, przeczytałam... I sama nie wiem co napisać. Opisy scen erotycznych bardzo techniczne, ale słowa takie jak "brandzlowac" i "puska" trochę mnie odrzucają. Historia ciekawa ale czegoś zabrakło.

Kolejna książka z serii za mną, powieść trochę inna od reszty której zakończenie zaskakuje czytelnika. Ostatnio mam przestój z książkami nie mam weny do czytania a tą szybko się czyta, nie jest napisana ciężkim językiem i nie trzeba zbytnio się wysilać przy czytaniu jej.

Szkoda czasu.

Nie czytajcie tego xd

A mogło być tak pięknie... szkoda tylko, że poza zaczerpnięciem ze świata swingersów, zabrakło pomysłu na fabułę. Nic się nie dzieje. Dwie pary po prostu się ze sobą parzą w różnych okolicznościach. Ciężko to nawet nazwać pornosem, bo opisy zbliżeń są w większości tylko zarysowane, a nie opisane.

Hmm... Jakby końcówki było więcej niż początku to książka byłaby o niebo lepsza :) A sceny seksu - faktycznie odważne ale i życiowe. Bez zbędnych "męskości wsadzanych w kobiecość" i "tańczących bogiń". :)

Mimo dość mocno erotycznej fabuły mi książka osobiście się bardzo podobała. :D
polecam. :D

Polecam !

• 2013
  • 2014
  • Erotyka
  • Ebooki
  • E-book

Dodaj cytat z książki Pieprzyć przyjaciół