Naga

Megan Hart Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Alex Kennedy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Naked
Alex Kennedy (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Anna Czechowska
literatura erotyczna

Zdecydowanie to była niezwykle irytująca książka. Wkurzało mnie zachowanie Olivii i to jak pozwalała żeby Patrick ją wykorzystywał. Był nic nie wartym chamem, który myślał tylko o sobie, a ta ostatnia naiwna ciągle go kochała i biegała do niego na wieczorki, święta i inne głupoty. Taaa oni nazywali to przyjaźnią, ale nie da się zbudować przyjaźni na złamanym sercu i ciągłej...

Kolejna udana powieść tej autorki.
Nigdy nie wprowadza nas w stan znudzenia czy zniechęcenia.
Polecam. :D

Wciągająca, pełna bogatych opisów przeżyć i emocji bohaterów. Dobrze napisana prostym językiem, który sprawia, że czyta się ją z przyjemnością.

Ogólnie miła historyjka o miłości, lekko się czyta. Co mi się nie podobało to ,że spodziewałam się lepszych opisów scen miłosnych a w tej książce mogę je porównać do rąbania drewna:)

Dla mnie największym szczęściem w życiu jest posiadanie kogoś, przy kim możemy być naprawdę sobą, nawet wtedy, gdy sami do końca nie wiemy kim jesteśmy. Przy takiej osobie nie musimy niczego ukrywać, możemy być nadzy, zarówno w fizycznym znaczeniu jak i w mentalnym, a nasz towarzysz zaakceptuje wszystkie wady i zalety naszego ciała i umysłu.

„Naga”, choć jest nazywana...

Książka fajna lekko się ją czyta. Lubię twórczości Megan Hart pamiętałam że wcześniej coś czytałam z jej Powieści. Dziś zauważyłam że była to pierwsza część cyku o Alexie Kennedym, wcześniej się nie skapnęłam. I teraz wszystkie części książki zrozumiałam złożyły się w jedną całość :).
W sumie sugerowałam sie okładką książki, stwierdziłam że może być fajna. Książka jest w...

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część.

dopiero na koniec tej książki zorientowałam się iż to kontynuacja historii o Alexie, aż pobiegłam po książkę sprawdzić imiona czy się nie mylę bo trochę czasu upłynęło od momentu gdy tę I część czytałam. Co więcej jeszcze raz przeczytałam część I.

Sięgnęłam po drugą część o Alexie w sumie z ciekawości, bo w pierwszej części była to bardzo ciekawa i intrygującą postać. Muszę przyznać, że bardzo się rozczarowałam. Choć postać Alexa dalej była kolorowa i tajemnicza, a jego dalsza historia wciągająca, to ogromny minus dla autorki za jej przedstawienie. Przy końcu miałam wrażenie, że autorka nie ma pomysłu na zakończenie...

"Moją uwagę przyciągnęły pierogi z farszem z kurczaka. Małe dranie, nawet nie udawały, że nie wiedzą, że staram się zrzucić kilka kilogramów. Mogłam zignorować czekoladowe ciasto, ale nie te tłuste pierożki o słodko-kwaśnym smaku."

"Lepszy brzydki facet z długim językiem niż gorące ciacho z miękkim fiutem."

• 2013
  • 2014