Do utraty tchu

In too deep
literatura piękna
Maria Duda
erotyka powieść erotyczna

Cześć w tą piękną słoneczną niedzielę. Ostatnio na insta pełno książek, które sprawiają, że mamy rumieńce na policzkach. Do tych książek zalicza się „Do utraty tchu” Da Costa Portia.
Młoda bibliotekarka Gwendolynne Price pewnego dnia znajduje w służbowej skrzynce na wnioski i uwagi niezwykłą korespondencję. Erotyczne listy miłosne, pełne pikantnych szczegółów,...

Gwendolynne to bibliotekarka po trzydziestce, która nie liczy, że spotka ją w życiu jeszcze coś bardzo seksownego i erotycznego. Wszystko zmienia się gdy znajduje w skrzynce list zaadresowany jej imieniem. Pochodzi od mężczyzny podpisującego się Nemezis. Gwendolynne jest coraz bardziej zaintrygowana tajemniczym wielbicielem. Postanawia zwierzyć się z jego korespondencji ...

Historia całkiem przyjemna, lekka. Ciekawy pomysł z listami. Cieszę się, że tak to się skończyło .

Przyjemnie się czyta, lecz książka nie wciągnęła mnie aż tak bardzo fabułą. Dosyć przeciętna, ale w dobie kwarantanny nie można wybrzydzać.

Pomijając wątki erotyczne ,których było tam dość dużo zresztą jak to w książkach tego typu,opisana historia wydaje się naprawdę dobra.Główna bohaterka,bibliotekarka dostaje bardzo erotyczne listy.Anonimowość listów oraz charakter płynący z nich,uświadamia jej jak wiele namiętności i pożądanie skrywa.Zbieg okoliczność również wraz z listami pojawia się mężczyzna,w którym...

Książka lekka w sam raz na długie zimowe wieczory

Na półkach: , , , ,

Czy ta książka była wciągająca, ekscytująca? Erotyczna, tak, na pewno ale nie subtelnie, z klasą. Jak dla mnie zwykły, niczym nie wyróżniający się erotyk, z dość prymitywną fabułą. Bohaterka, niestety bez charakteru, za bardzo uległa, co sprawiało, że książka stawała się niestety nudniejsza...

Czy stereotyp bibliotekarki cichej myszki zawsze się sprawdza?
Główna bohaterka powieści jest bibliotekarką, trochę pełniejszych kształtów, która pewnego dnia zanajduje erotyczny list zaadresowany właśnie do niej.
Kim jest tajemniczy nadawca?
Czy to jakiś stały czytelnik?A może jakiś niezrównoważony psychopata?
Czy może "Profesor Ciacho" o którym skrycie marzy?
Czy to, że...

Szybko się czyta ale i szybko zapomina :) Romansik ze szczęśliwym zakończeniem :)

2013

Zupełnie przeciętna. Absolutnie niczym mnie nie zaskoczyła. Pewnie nie pozostanie długo w mojej pamięci, ale stanowiła przyjemną rozrywkę między bardziej wymagającymi lekturami. Ot, czytadełko w sam raz do komunikacji miejskiej.
Jak na pozycję firmowaną "50 twarzami Greya" jest napisana językiem na przyzwoitym poziomie.

• 2013
  • E-book