Toksyna

Denazen (tom 2)
literatura dziecięca
Krzysztof Mazurek
Denazen Dreams Wydawnictwo Tom 2

Porzuciłam ją w połowie z równie beztroską radością, co przeczytałam jej pierwszy tom "Dotyk". Czyli tak, jak się spodziewałam - badziewko do pośmiania, ale nie na dłuższą metę. Jeden tom i trzeba przestać.

mądra i bardzo pouczająca

Wydaje mi sie że ta część jest napisana już na siłę dla czytelnika. Jak pierwsza część mnie wciągnęła ta mnie zniechęciła do kolejnej części. Nie wiem czy sięgnę po kolejną część, może trochę odpocznę od bohaterów i jakoś dalej pójdzie.
Czytałam dobre opinię na temat tego cyklu. Może mam przesyt fantastyki albo przesyt toksycznych miłości w książkach... Tego nie wiem...

Ta część podobała mi się zdecydowanie mniej niż poprzednia. Mam nadzieję ze następna część będzie ciekawsza.

Nie nie i jeszcze raz nie.
Nie podobała mi się,ta książka.Okładka marna i nijaka,podobnie treść.
Nie wiem,dlaczego czytałem do końca.Nuda.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

super , nie wiele mam wolnego czasu ale siedzenie do 3 w nocy żeby przeczytać ją całą bo nie ma gdzie zrobić pałze jest warte. głodna jestem kolejnych tomów .....miłego czytania

Polecam.Książka mnie nie rozczarowała.

Na półkach: , , , ,

Jedną z moich czytelniczych zasad jest kończenie serii, nawet jeśli nie wciągnęłam się podczas czytania pierwszej części cyklu; zawsze może być lepiej, prawda?

Najwidoczniej, w tym przypadku "jeszcze będzie lepiej" nie podziałało, bo "Toksyna" kompletnie mi się nie podobała.

W tej części znów wracamy do Dez i Kale, którym udało się umknąć Denazen i żyją sobie w miarę...

Książka na początku nie zachwyciła mnie treścią.
Bardzo dziecinna bohaterka (a może to ja już jestem za stara :D) i jej impulsywne zachowania trochę podniosły mi ciśnienie.
Po kilkudziesięciu stronach da się do tego przyzwyczaić i resztę powieści przeczytałam w mega szybkim tempie.

Polecam młodszym czytelnikom ;D

Druga się przygód Dez nieco mnie rozczarowała i troszkę zanudziła. Dodatkowo też musiałam ją czytać ponownie, by móc o niej cokolwiek napisać. Bowiem całkowicie zapomniałam, co się w niej wydarzyło.

W drugiej części Dez musi sobie poradzić kilkoma problemami. Po pierwsze: straciła osobę, na której jej zależało. Po drugie - jej odporność na dotyk Kale'a słabnie i po trzecie...

Dyskusje

• Chcę w prezencie