Zimowe sny

A Winter Dream
literatura piękna
Hanna de Broekere

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Biblijna historia w nowych szatach

29 Link do recenzji

Bardzo wartościowa książka jaką miałem okazję przeczytać. Zawiera w sobie mnóstwo mądrego przekazu. Każdy ma prawo kochać i być kochanym. Przecież wiadomo , że złamane serce kocha podwójnie. Kolejna książka mojego ulubionego autora przy której spędziłem miło czas czytając tę wyjątkową powieść.
Polecam

To jest pierwsza pozycja tego autora, którą przeczytałam. Całą fabułę mogłabym streścić w trzech zdaniach. Książka nie powala na kolana.

Trudno się było wciągnąć w tę historię, głównie przez styl pisarza, ale po przeczytaniu nie żałuję. Opowieść nawiązuje do biblijnej przypowieści o Józefie i jego braciach, tyle, że we współczesnych realiach twórców reklam z polskimi wstawkami.

❄️❄️❄️ RECENZJA ❄️❄️❄️
Richard Paul Evans: Zimowe sny

Piękna okładka nie zawsze gwarantuje równie dobre wnętrze ale na pewno nie w tym przypadku. Tę książkę śmiało można oceniać po okładce 😏

Lubię wracać do książek Richarda Paula Evansa, który poprzez karty swych powieści przekazuje nam ponadczasowe prawdy.

Joseph zwany przez bliskich JJ, to marzyciel, który wierzy w...

Joseph to mądry i inteligentny człowiek. Oczko w głowie ojca. Sny przepowiadają mu przyszłość. Czy dadzą mu szczęście?

Książka w sam raz na długi zimowy wieczór z kocykiem i herbatką, fabuła nie zaskakuje ale jest przyjemna, krótkie wpisy z dziennika głównego bohatera nadają dynamiki

Bardzo miła i lekka pozycja, a zarazem wciagająca.

Fajna powieść na długi zimowy wieczór. Jak dla mnie fajny pomysł ze główny bohater miał sny które przeważnie sie spełniały, jednak książka mimo , że wzruszyła mnie po tym jak cała rodzina padła sobie w objęcia nie miała tego czegoś ot tak fajna , lekka, dobrze się ja czytało. Jak dla mnie duży plus za nasze pierogi które uwielbiam <3

Sny, od zawsze miały dla mnie ogromne znaczenie. Śniąc można się wiele dowiedzieć o sobie.

W „Zimowych snach” Richard Paul Evans nadał im szczególne znaczenie. Bohater książki Joseph Jacobson miał dar wglądu w przyszłość za ich pośrednictwem. Jego sny, jak się okazało były prorocze.

Książkę czyta się szybko. Jak to u Evansa, piękny język, lekka lektura, przy której można...

Pomimo, iż Evans zdobył już miano „bestsellerowego pisarza amerykańskiego”, nie jednokrotnie spotkałam się z opiniami, że jego książki są zbyt proste, brak w nich jakiegokolwiek zaskoczenia. Cóż, ile czytelników, tyle różnych zdań. Dwa lata temu otrzymałam powieść „Zimowe sny” Evansa i czym prędzej zagłębiłam się w tekst. Rok temu również po nią sięgnęłam i aby tradycji...

Dyskusje

1 531