Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych

Okładka książki Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych
Grzegorz Turniak Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2012-08-06
2012-08-06
poradnik informatyka networking biznes

Okładka książki Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm. Krzysztof Rumianowski, Grzegorz Turniak
Ocena 10,0
Zanurz się w b... Krzysztof Rumianows...
Okładka książki Profesjonalny networking czyli kontakty, które procentują Grzegorz Turniak, Roman Wendt
Ocena 7,5
Profesjonalny ... Grzegorz Turniak, R...
Okładka książki Alchemia kariery Jacek Santorski, Grzegorz Turniak
Ocena 6,1
Alchemia kariery Jacek Santorski, Gr...

Wiele książek o networkingu na rynku nie znalazłem ale ta pozycja jest raczej warta przeczytania. Autorzy, praktycy próbują "nauczyć" jak budować sieć kontaktów, trochę o sztuce konwersacji i rekomendacjach.

Dodaj cytat z książki Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych