Alchemia kariery

83-922134-0-8
Momentum Book
poradniki
83-922134-0-8

Książka która da Ci impuls do działania. Nie znajdziesz tu recepty na sukces, ale znajdziesz inspirujący tekst który może Ci pomóc zmotywować się do działania. Niektóre fragmenty bardzo inspirujące, inne bardzo zbędne.

Zupełnie odtwórcza pozycja, nic nowego. Książka napisana dla pracy na własne nazwisko, żadne dzieło...

Inspirując :)

Nic odkrywczego. Na 185 stron wartościowych jest jakieś 30, czyli można było dużo wyciąć, pominąć, skrócic i zrobić z tego jakąś ulotkę. I rozdawać ją na uniwersytetach na jakichś dniach kariery.
Chociaż może to moja wina, bo raczej nie jestem podatna na żadnego rodzaju poradniki i poradniczki.

Czytałam drugie wydanie, przyjemna lektura pisana w nienarzucający się sposób. Daje fajnego kopa pozytywnego nastawienia do pracy

• Rozwojowe
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • ZZZ POSEGREGUJ
  • (T) Zarządzanie: czasem,życiem,pracą
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Alchemia kariery