Alchemia kariery

Momentum Book
2005-01-01
2005-01-01
83-922134-0-8

Okładka książki Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm. Krzysztof Rumianowski, Grzegorz Turniak
Ocena 10,0
Zanurz się w b... Krzysztof Rumianows...
Okładka książki Profesjonalny networking czyli kontakty, które procentują Grzegorz Turniak, Roman Wendt
Ocena 7,5
Profesjonalny ... Grzegorz Turniak, R...

więcej Więcej

Książka która da Ci impuls do działania. Nie znajdziesz tu recepty na sukces, ale znajdziesz inspirujący tekst który może Ci pomóc zmotywować się do działania. Niektóre fragmenty bardzo inspirujące, inne bardzo zbędne.

Zupełnie odtwórcza pozycja, nic nowego. Książka napisana dla pracy na własne nazwisko, żadne dzieło...

Inspirując :)

Nic odkrywczego. Na 185 stron wartościowych jest jakieś 30, czyli można było dużo wyciąć, pominąć, skrócic i zrobić z tego jakąś ulotkę. I rozdawać ją na uniwersytetach na jakichś dniach kariery.
Chociaż może to moja wina, bo raczej nie jestem podatna na żadnego rodzaju poradniki i poradniczki.

Czytałam drugie wydanie, przyjemna lektura pisana w nienarzucający się sposób. Daje fajnego kopa pozytywnego nastawienia do pracy

• Rozwojowe
  • Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • ZZZ POSEGREGUJ
  • Work_Manager

Dodaj cytat z książki Alchemia kariery