Przygoda w nieznanym kraju

Kobieta Współczesna
klasyka polska literatura piękna
literatura piękna
klasyka polska literatura piękna

Odkrycie życia. Creme de la creme. Polska powieść z 1933 roku opowiadająca o kobiecie, zakochującej się w innej kobiecie, jedyna na miarę swoich czasów. Ta książka jest tylko o tym, że Klara lubiła Julię, o tym, jak Klara się tego dowiaduje, jak to odkrywa, analizuje (a to bohaterka bardzo samoświadoma, czytelniczka Freuda i Junga), jak się próbuje tego wyprzeć, z tym...

• Literatura piękna
  • Polska
  • 2013
  • 2014
  • Saficzne damy
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Przygoda w nieznanym kraju