Anielcia i życie

Helena Boguszewska Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Seria z kotem literatura piękna
1977-01-01
1938-01-01
Czytelnik
klasyka polska literatura piękna
literatura piękna
1977-01-01
Seria z kotem
klasyka polska literatura piękna

Czy ktoś w dzisiejszych czasach zechce sięgnąć po historię bohaterki reportażu opublikowanego w 1933 roku? Może się wzdragasz, ale zaręczam, że warto. Na szczęście reportaż, potem słuchowisko radiowe pojawiło się też w postaci książkowej: "Anielcia i życie" nakładem wydawnictwa Czytelnik (chyba wydanie z 1949 roku - zdobyłam je w lokalnej bibliotece).
Historia Anielci...

• 2015
  • Polskie
  • Serie
  • Dziesięciopunktowa ocena
  • Romans
  • Literatura piękna

Dodaj cytat z książki Anielcia i życie