Wichman. Upadek

powieść historyczna
Replika
2013-04-30
2013-04-30

Okładka książki Filozofia władzy. Bogowie i Zwierzęta Bartłomiej Ligęza, Piotr Owcarz, Karol Winiarski
Filozofia wład... Bartłomiej Ligęza,&...

Prawdziwa historia ,na krótko przed chrztem Mieszka.Bo nie Polski,orzcziuł się tylko Mieszko,nie cała Polska.
Lubię takie historyczne książki.
Wsopaniała. Dużo walk,byli Oboryci.Pili nie dobre piwo.
Byli też Wikingowie ,hurra.

Lubię takie historyczne książki.
Wsopaniała. Dużo walk,byli Oboryci.Pili nie dobre piwo.
Byli też Wikingowie ,hurra.

Czytało się przyjemnie, choć niestety muszę stwierdzić, że pierwsza część była dużo lepsza i w porównaniu z tą, o wiele bardziej rozbudowana, choć pewnie jest to spowodowane tym, że druga część jest zwieńczeniem historii Wichmana i miała za zadanie domknąć wszystkie wątki. Mimo wszystko z przyjemnością skończyłam historię przedstawioną przez Piotra Owcarza.

• Owczarz przeczytane
  • Kilkakrotnie