Gdańsk według Güntera Grassa

Mieczysław AbramowiczGünter Grass Wydawnictwo: Urząd Miejski w Gdańsku literatura piękna
Urząd Miejski w Gdańsku
Gdańsk literatura niemiecka przewodniki szkice literackie
literatura piękna
Gdańsk literatura niemiecka przewodniki szkice literackie

Arcy-ciekawy przewodnik - fani Grassa mieszkający w Trójmieście będą zadowoleni, przyjezdni również. Osobiście byłem zaskoczony zmianą niektórych miejsc - niestety na gorsze - szczególnie Wrzeszcz wypada wielce niekorzystnie - już bohaterowie "Psich Lat" zwracali uwagę na stan niektórych dzielnic, dziś jest jeszcze brudniej.

Książka dla tych, dla których literatura Grassa jest nie do przejścia.
Dostępna na stronie: http://www.gdansk.pl/multimedia,91,6349.html

• 2018