Gdańsk według Güntera Grassa

Okładka książki Gdańsk według Güntera Grassa
Mieczysław AbramowiczGünter Grass Wydawnictwo: Urząd Miejski w Gdańsku literatura piękna
literatura piękna
Urząd Miejski w Gdańsku
2007-01-01
2007-01-01
Gdańsk literatura niemiecka przewodniki szkice literackie

Okładka książki Uprawa kaktusów Mieczysław Abramowicz, Stanisław Hinz
Ocena 6,6
Uprawa kaktusów Mieczysław Abramowi...

Arcy-ciekawy przewodnik - fani Grassa mieszkający w Trójmieście będą zadowoleni, przyjezdni również. Osobiście byłem zaskoczony zmianą niektórych miejsc - niestety na gorsze - szczególnie Wrzeszcz wypada wielce niekorzystnie - już bohaterowie "Psich Lat" zwracali uwagę na stan niektórych dzielnic, dziś jest jeszcze brudniej.

Książka dla tych, dla których literatura Grassa jest nie do przejścia.
Dostępna na stronie: http://www.gdansk.pl/multimedia,91,6349.html

Książka dla tych, dla których literatura Grassa jest nie do przejścia.
Dostępna na stronie: http://www.gdansk.pl/multimedia,91,6349.html

Dodaj cytat z książki Gdańsk według Güntera Grassa