Światopogląd surrealizmu

Krystyna Janicka Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe popularnonaukowa
Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
sztuka
popularnonaukowa
sztuka

Książka którą czyta się dość ciężko, napisana akademickim językiem. Potrzeba dużo samozaparcia i chęci poznania surrealizmu, żeby przez nią przebrnąć, zrozumieć i uniknąć czytania automatycznego.

• Sztuka
  • 2013
  • Filozofia
  • Y: 2015 i wcześniej czyli epoka przed LC
  • Do zdobycia / Wishlist - ciężko dostępne, zagraniczne wydania, nakład wyczerpany/limitowany
  • 30.Sztuka
  • A: Posiadam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Światopogląd surrealizmu