Pocałunek Gwen Frost

Jennifer Estep Wydawnictwo: Dreams Cykl: Akademia Mitu (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Kiss of Frost
Akademia Mitu (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Rojkowska
Akademia Mitu Gwen Frost Dotyk Gwen Frost

Miłość rośnie wokół nas...
Kontynuacja, moim zdaniem, godna poprzedniczki, aczkolwiek jak napisałem główna bohaterka zaczyna coś czuć do... nie powiem kogo :D
I choć romantyczny kawałek bliżej końca wydaje mi się tandetny, to ogólnie jest spoko.
Polecam

"Pocałunek Gwen Frost " to druga część przygód niezwykłej Cyganki w Akademii Mitu. Czy autorka poradziła sobie z tzw. klątwą drugiej części? Czy w ogóle warto inwestować swój czas w kolejną serię młodzieżową z gatunku romans paranormalny?
Przede wszystkim tytuł utworu jest dość mylący. Tak naprawdę osią fabuły nie jest żaden pocałunek, lecz prawda, którą poznaje główna...

Uczniowie Akademii Mitu z wielkim entuzjazmem szykują się na przedświąteczny wypad na narty. Wszyscy oprócz Gwen, której głowę zaprzątają tylko myśli o ćwiczeniach, by stać się godną roli wybranki Nike. Chęci na wypad w góry skutecznie ujmuje jej ciągła obecność, a zwłaszcza obojętność Logana Quinna, który wydaje się nie przejmować tym, co razem przeżywali jeszcze jakiś...

Super <3

Na półkach: , , , , ,

Każda kolejna część lepsza od poprzedniej:) Książka wciąga i bardzo przyjemnie się ją czyta. No i jest jeszcze Spartanin bez którego byłoby nudno :)

ksiażka fajna, zabawna. na pewno sięgnę po kolejną cześć, tylko kiedy? az tak bardzo mnie nie wciągneła, ale przyjemna

Książka jest wciągająca, lecz znów przewidywalna .Minusem też jest to, że autorka ciągle wspomina o akcji z części poprzedniej. Miałem wrażenie że pierwsze strony książki to streszczenie fabuły części 1. A co do języka : są w nim może wulgaryzmy, ale pokazuje to doskonale środowisko szkolne.

Gwen Frost żyje. Jeszcze. Bo żniwiarze, wysłannicy boga chaosu, zamierzają ją zabić. Dlatego dziewczyna musi nauczyć się walczyć. Jej trenerem, w Akademii Mitu, jest atrakcyjny Logan Quinn, w którym Gwen potajemnie się podkochuje. Komplikacje są nieuniknione, gdyż Spartanin na początku roku szkolnego złamał jej serce. Wyjazd na narty jest dla niej dobrą okazją, aby odpocząć...

Powiem szczerze, że trochę mnie zdziwiły tak wysokie oceny tej książki. Na mnie nie zrobiła ona takiego wrażenia. Ale może dlatego, że tego typu historie nie należą do moich ulubionych. Poza tym dość przewidywalna historia.

Bardzo zaciekawił mnie cały cykl Akademii Mitu, lecz znowu są powtórzenia :(

Dyskusje