Kill the Queen

Jennifer Estep Wydawnictwo: Harper Voyager Cykl: Crown of Shards (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Harper Voyager
Crown of Shards (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Swego czasu czytałam kilka pierwszych tomów serii "Elemental Assassin" Jennifer Estep, może nie nadzwyczajnych, ale całkiem znośnych, więc kiedy trafiłam na książkę tej autorki osadzoną w realiach fantasy, uznałam, że warto spróbować. Chociaż zapowiadało się obiecująco, skończyło się rozczarowaniem.

Więcej:...

• 2020