Kill the Queen

Okładka książki Kill the Queen
Jennifer Estep Wydawnictwo: Harper Voyager Cykl: Crown of Shards (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Crown of Shards (tom 1)
Kill the Queen
Harper Voyager
2018-10-02
Data 1. wydania:
2018-10-02
angielski

Swego czasu czytałam kilka pierwszych tomów serii "Elemental Assassin" Jennifer Estep, może nie nadzwyczajnych, ale całkiem znośnych, więc kiedy trafiłam na książkę tej autorki osadzoną w realiach fantasy, uznałam, że warto spróbować. Chociaż zapowiadało się obiecująco, skończyło się rozczarowaniem.

Więcej: https://nanikowy.blogspot.com/2019/06/kill-queen-jennifer-estep.html

Więcej:...