Kokon wytrzeźwień

Piotr Stróżyński literatura piękna 245 str.
978-83-62948-69-7

Jirafa Roja
literatura piękna
uzależnienia alkocholizm używki

Porównaj ceny i

Mało przekonująca historia alkoholika, dziennikarza Adama Spolskiego i jego perfidnej żony. Irytujący - momentami - język terapeutyczny. Wydumana historia zemsty z użyciem jakiegoś tajemniczego specyfiku z dżungli.

Da się przeczytać, ale nie jest to literatura wysokiego lotu. Do "Alkoholiczki" Miki Dunin nie umywa się. Do książek Meszuge też nie.

Alkoholizm jest chorobą, która niszczy życie zarówno uzależnionego, jak i wszystkich ludzi z jego najbliższego otoczenia. Jedną z osób, które uległy działaniu napojów alkoholowych jest bohater powieści pt. „Kokon wytrzeźwień”. Po nakryciu swojej małżonki na zdradzie całe jego życie komplikuje się jeszcze bardziej. Przez wymyśloną przez nią intrygę zostaje oskarżony -...

• 2013
  • Seba

Dodaj cytat z książki Kokon wytrzeźwień