Chaos i świńska skóra

punk erotyka alkohol sensacja Jarocin
kryminał, sensacja, thriller
978-83-61154-05-1
punk erotyka alkohol sensacja Jarocin

Ta powieść to historia o tym, jak można zniszczyć swoje życie przez uzależnienie. Artur już jako młody chłopak miał tendencję do upijania się i był to jego ulubiony sposób na spędzanie czasu. Niezaradny życiowo, nie umiejący znaleźć porządnej pracy, chłopak powoli staczał się coraz bardziej. W pewnym momencie stracił wszystko- rodzinę, przyjaciół, dach nad głową oraz własną...

Książka mocna i dość jaskrawo opisująca wydarzenia z perspektywy zagubionego życiowo człowieka...Mieszkam w Jarocinie dlatego bliskie mi są pewne opisy, stwierdzenia i opisywane osoby (zwłaszcza Steve, mój dawny sąsiad). Dla mnie to książka wartościowa i zapewne wrócę jeszcze kiedyś do ponownej lektury.

powiedzieć, że ta książka jest słaba to tak, jakby dać jej komplement - książka jest fatalna bardzo - napisana chaotycznie, jest o niczym, zero wartości, paskudna autobiografia o nikim.

2041

pisarz z mojego miasta :)

• Czytane wielokrotnie
  • Young Adult Books
  • 2010
  • 2015
  • Sex,drugs and rock and roll
  • Równina

Dodaj cytat z książki Chaos i świńska skóra