Nienawidzę was!

alkoholizm życie dorastanie patologia
literatura piękna
978-83-61154-57-0
alkoholizm życie dorastanie patologia

Lubię książki, których autorzy nie boją się pisać o własnych emocjach czy też uczuciach, których dotychczas nie mieli odwagi mówić. Tego typu lektury potrafią otworzyć oczy na wiele spraw, jak i też ukazać namiastkę świata, o którym dotychczas czytelnicy nie słyszeli. O niektórych utworach można byłoby powiedzieć, że posiadają duszę – pisarze tworzą wyraźny obraz realnego...

• Poluje
  • Sex, drugs, alkohol, punk rock, szpitale psychiatryczne i inne zboczenia
  • Chcę wypożyczyć
  • 2014
  • 2017
  • 52 książki (2011)

Dodaj cytat z książki Nienawidzę was!