Dwa światy, jedna miłość

Christine Merrill Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Intrygi i Tajemnice (tom 8) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Taken by the Wicked Rake
Anna Cicha
Harlequin
romans literatura dla kobiet harlequin uczucia
Taken by the Wicked Rake
Intrygi i Tajemnice (tom 8)
literatura obyczajowa, romans
Anna Cicha
Harlequin Romans Historyczny
romans literatura dla kobiet harlequin uczucia

Ostatnia już część cyklu "Intrygi i tajemnice" Bardzo ciekawie napisana. Na pewno kiedyś jeszcze do niej wrócę. Polecam

Świetna książka

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Stephen Hebden vel Stephano Beshaley porywa Verity,najmłodszą córkę lorda Carlowa z balu,jaki na cześć dziewczyny zorganizował jej ojciec chrzestny lord Keddinton.Celem Stephena jest wymuszenie na ojcu Verity przyznanie się do zabicia jego ojca przed dwudziestu laty,w wyniku czego matka Stephena rzuciła cygańską klątwę na trzy rody.Przetrzymując Verity w cygańskim taborze...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie bardzo umiem ocenić tą pozycję. Książka do przeczytania w jedno popołudnie (i kawałek wieczoru ewentualnie), ot - taki odmóżdżacz. czytadełko jakich wiele, z całkiem nieźle skonstruowaną fabułą, acz niespecjalnie osadzone w realiach jakichkolwiek i czegokolwiek.

Ocenianie tego gatunku nie bardzo wchodzi w grę. Jest to książka lekka, przyjemna ale właściwie nic nie wnosząca. Na tle przeczytanych do tej pory pozycji "Dwa światy..." ani sie nie wyróżnia, ani nie wypada bardzo blado. Ot takie miłe czytadło na popołudnie czy wieczór. Autorka ciekawie rozkręca akcję. Główna bohaterka, mimo że dziewczyna wychowana pod kloszem, okazuje się...

• Harlequin
  • 2019
  • Romans historyczny
  • 2017
  • Romances & Erotics
  • Harlequin Romans Historyczny
  • Romans historyczny
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dwa światy, jedna miłość