Kłopoty lorda Marcusa

Okładka książki Kłopoty lorda Marcusa
Meg Alexander Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Scarlet literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Scarlet
His Lordship's Dilemma
Harlequin
1998-01-01
1998-01-01
Barbara Kruk
Anglia lord miłość rozsądek uczucia

więcej Więcej

1955

Bardzo fajnie opisana historia Elinor, która zakochuje się w Marcusie, ale niestety wydaje jej się, że on do niej nic nie czuje... tylko czy to prawda? Bardzo miło spędziłam czas z tą książką. Polecam.

historia przewidywalna,rozwleczona na tyle stron,wręcz zmusiłam się by ja dokończyć po lekko ponad połowie miałam ochotę przerwać nudziła mnie

Spodobała mi się ta książka i jej główna bohaterka - panienka nie daje sobie w kaszę dmuchać. Lubię czytać o kobietkach z temperamentem, które coś jeszcze tam pod tym fikuśnym koczkiem na głowie posiadają poza pustką między uszami. Całość zgrabna, lekko napisana, bez przesadnych romantycznych wyznań. Między głównymi postaciami iskrzy od samego początku, co pozostawia tą...

• Harlequin
  • Romanse