Major i panna

Louise Allen Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Intrygi i Tajemnice (tom 7) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Officer and the Proper Lady
Ewa Bobocińska
Harlequin
literatura dla kobiet romans miłość uczucia
The Officer and the Proper Lady
Intrygi i Tajemnice (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Bobocińska
Harlequin Romans Historyczny
literatura dla kobiet romans miłość uczucia

Świetna książka. Historia miłości Julii i Hala. Bardzo ciekawie napisana. Polecam

ciekawa

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Major Hal Carlow stacjonuje w Brukseli,gdzie ze swymi żołnierzami oczekuje na decydujące starcie z wojskami Napoleona.W międzyczasie korzysta z uroków przyjęć,uwodząc kobiety i z namiętnością oddając się hazardowi i pijaństwu.Tym samym wzmacnia panującą o nim opinię rozpustnika,hazardzisty i pijaka-mężczyzny niegodnego poślubienia jakiejkolwiek damy czy ogólnie szanującej...

• Romans historyczny
  • Posiadam :)
  • Harlequin
  • Romanse historyczne
  • 2016
  • Harlqiun/ Historyczny
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Major i panna