Moja łódka, czyli zwierzenia szaleńca

Okładka książki Moja łódka, czyli zwierzenia szaleńca Piotr Targowski
Okładka książki Moja łódka, czyli zwierzenia szaleńca
Piotr Targowski Wydawnictwo: Novae Res popularnonaukowa
popularnonaukowa
Novae Res
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7722-165-5
literatura popularnonaukowa poradnik przygoda łódka

Świetna! Słuchana w formie audiobooka na book beat. Zabawna i dużo się dowiedziałam o tym, jak buduje się łódki, słuchało się super, mimo że kompletnie mnie łódki nie pasjonują;) książka spodoba się inżynierom i pewnie nie tylko im.

„Moja łódka, czyli zwierzenia szaleńca” to jedyna taka książeczka na polskim rynku. Mówię książeczka, ponieważ ta wspaniała historia dotycząca nie tylko budowy łódki, ma jedynie 132 strony – także czyta się ją bardzo szybko.

„Ale czy żeglarstwo może być pasją? Tak jak zbieranie znaczków czy modelarstwo? Coś mi mówi, że to nie to samo.”

Piotr Targowski historię budowy swoje łódki postanowił udokumentować. I na piśmie i na zdjęciach (które również są dodane do książki). Czułam się, jakbym przez cały czas towarzyszyła autorowi podczas spełniania jego marzenia, to było coś niezwykłego.

[ A żeby przeczytać ciąg dalszy recenzji, zapraszam na mojego bloga: http://miqaisonfire.wordpress.com/2011/07/06/33-moja-lodka-czyli-zwierzenia-szalenca-piotr-targowski/ ]

Piotr Targowski historię budowy...

Black Panther: "To nie jest głos obłąkanego człowieka!"

Black Panther: "To nie jest głos obłąkanego człowieka!"

• Popularnonaukowe
  • 2011
  • _Audiobook

Dodaj cytat z książki Moja łódka, czyli zwierzenia szaleńca