Zaczarowana Książka 
kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 7 cytatów, ostatnio widziana 22 godziny temu
Teraz czytam
 • Nieznośny ciężar tajemnic
  Nieznośny ciężar tajemnic
  Autor:
  Niektóre sekrety są tak duże, że mogą zmienić wszytko. “Wiem, jak o siebie dbać. Od zawsze mogłam liczyć tylko na siebie.” India Maxwell nie tylko przeprowadziła się na drugi koniec kraju - spadła t...
  czytelników: 668 | opinie: 32 | ocena: 7,26 (182 głosy) | inne wydania: 1
 • Prezent
  Prezent
  Autor:
  Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać… Nigdy nie pozwolę ci odejść… Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodzi...
  czytelników: 1217 | opinie: 67 | ocena: 6,61 (327 głosów)
 • Przyciąganie
  Przyciąganie
  Autor:
  Nadia jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Silną niegdyś kobietę zastąpiła osoba ze strachem oglądająca się za siebie. Kiedy znajduje pracę w charakterze opiekunki, wydaje jej się, że to szansa na s...
  czytelników: 440 | opinie: 43 | ocena: 7,51 (148 głosów)
 • Złotko
  Złotko
  Autor:
  O bezkompromisowej, bezwzględnej, ale w jakiś sposób sympatycznej babce, która w wolnych chwillach sama wymierza sprawiedliwość „złym”. Szalona, bezpretensjonalna, komercyjno-serialowa (ale w dobrym z...
  czytelników: 378 | opinie: 27 | ocena: 5,91 (77 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-06-19 15:34:56
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Revved (tom 1)
 
2018-06-19 15:30:07
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Kiedy skończyłam czytać pierwszą część autorka zostawiła mnie w takiej niepewności, iż czekałam na drugą część. Chciałam mieć trochę więcej odpowiedzi na swoje pytania i dostałam na większość, ale po tej części nasuwają mi się w głowie kolejne pytania, na które dostanę odpowiedź dopiero w lipcu. Książki Audrey Carlan, które do tej pory czytałam bardzo mi się podobały i nie zawiodłam się a... Kiedy skończyłam czytać pierwszą część autorka zostawiła mnie w takiej niepewności, iż czekałam na drugą część. Chciałam mieć trochę więcej odpowiedzi na swoje pytania i dostałam na większość, ale po tej części nasuwają mi się w głowie kolejne pytania, na które dostanę odpowiedź dopiero w lipcu. Książki Audrey Carlan, które do tej pory czytałam bardzo mi się podobały i nie zawiodłam się a zaskakująca fabuła i zakończenie wbiło mnie w fotel, z którego nie prędko mogłam wyjść.

Autorka z każdą kolejną książką zaskakuje mnie swoją twórczością i to, jakie emocje nam przekazuje, które wzruszają i rozpalają swoimi scenami do czerwoności. Książka „Umysł” jest to niesamowita opowieść o dwójce zakochanych, ale i skrzywdzonych osób. To dzięki swojej miłości odnajdują w tym drugim to, co dobre i pielęgnują to każdego dnia. Bohaterowie książki są precyzyjnie dopracowani a ich rozterki i cierpienia są tak opisane Bay czytelnik mógł tak samo czuć do główni bohaterowie. Najbardziej współczułam Chase i Gillian to, przez co musieli przejść w tej części aż odbiera mi mowę i nie wiem, jakimi słowami mogłabym to opisać.

Bardzo uwielbiam książki, w których mogę czytać narrację na przemiennie, czyli z perspektywy Gillian i tajemniczego X. Może nie w każdym rozdziale, ale w większości poznajemy tok myślenia mężczyzny, który chce dopaść Gillian. Autorka w pewnym momencie tak zakręciła, iż w pewnym momencie byłam pewna, kto jest stalkerem a tu wielka niespodzianka i już niczego nie wiedziałam. Styl autorki jest bardzo lekki i przyjemny a co za tym idzie książkę czyta się bardzo szybko. „Umysł” to książka dla kobiet, które uwielbiają czytać prawdziwej i romantycznej miłości, ale i nie tylko. Znajdziemy tu wątek przyjaźni i chorej obsesji na punkcie kobiety. Ta powieść wydaje się nam tak rzeczywista, bo w obecnym świecie często słyszy się o ofiarach stalkingu.
https://zaczarowana-ksiazka.blogspot.com/2018/06/audrey-carlan-umys.html

pokaż więcej

 
2018-06-19 15:27:32
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Zmysłowa dziewczyna (tom 2)

„Zmysłowa idealna żona” jest to druga część cyklu, który nas wciąga i jest niesamowita a to, co znajdziemy w środku przeobraziło moje najśmielsze oczekiwania. Nie wiedziałam, iż świat przestępczy i skorumpowany rządzi się swoimi prawami. Fabuła książki wciąga nas od samego początku i nie pozwala nam się nudzić aż do ostatniej strony. Niektóre sceny bardzo mi się podobały gdyż czytałam z... „Zmysłowa idealna żona” jest to druga część cyklu, który nas wciąga i jest niesamowita a to, co znajdziemy w środku przeobraziło moje najśmielsze oczekiwania. Nie wiedziałam, iż świat przestępczy i skorumpowany rządzi się swoimi prawami. Fabuła książki wciąga nas od samego początku i nie pozwala nam się nudzić aż do ostatniej strony. Niektóre sceny bardzo mi się podobały gdyż czytałam z wypiekami na twarzy i zapartym tchem.
https://zaczarowana-ksiazka.blogspot.com/2018/06/meredith-wild-helen-hardt-zmysowa.html

pokaż więcej

 
2018-06-17 17:51:11
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-06-17 12:48:11
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Cykl: Mrs. Wright (tom 4)
 
2018-06-17 12:42:01
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Zmysłowa dziewczyna (tom 3)
 
2018-06-17 12:08:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

„Właśnie Tak!” jest to książka, która wzrusza, piękna, emocjonująca, ale i pełna bolesnych przeżyć i traumatycznych wspomnień. Stefana Trocka ma pewne dylematy gdyż nie wie czy aby na pewno powinna wracać w rodzinne strony, aby wszystko wróciło z podwójną siłą i przypomniało się to, co tak silnie próbowała zapomnieć przez te lata w Warszawie. Jako nastolatka musiała zmagać się z cierpieniem i... „Właśnie Tak!” jest to książka, która wzrusza, piękna, emocjonująca, ale i pełna bolesnych przeżyć i traumatycznych wspomnień. Stefana Trocka ma pewne dylematy gdyż nie wie czy aby na pewno powinna wracać w rodzinne strony, aby wszystko wróciło z podwójną siłą i przypomniało się to, co tak silnie próbowała zapomnieć przez te lata w Warszawie. Jako nastolatka musiała zmagać się z cierpieniem i bólem, jaki jest po stracie rodziców. To dzięki ciotce a zarazem przyjaciółce matki zostaje wykształcona i wychowana na kobietę sukcesu. Lecz czy tylko to wszystko nie jest przykrywką do tego, co tak naprawdę czuje dziewczyna w sercu?
https://zaczarowana-ksiazka.blogspot.com/2018/06/anna-szafranska-wasnie-tak.html

pokaż więcej

 
2018-06-17 10:55:29
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-06-17 10:54:53
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Cykl: Promyczek (tom 3)
 
2018-06-17 10:54:37
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Elements. Żywioły. (tom 3)
 
2018-06-17 10:08:43
Została fanką autorki: Anna Szafrańska
 
2018-06-12 12:00:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Seria: Young

„Chłopak taki jak ty” jest to książka, która zachwyci nie tylko nastolatków, ale i bardziej dorosłe kobiety. Autorka opisuje nam o miłości kilka wątków paranormalnych, przemianie ojca Joss, wypadku i zaginięci głównego bohatera. Bardzo zasmuciło mnie to, iż książka kończy się w takim momencie, iż nie mam dalszych odpowiedzi na pytania. Mam tylko nadzieję, że wydawnictwo postara się, aby... „Chłopak taki jak ty” jest to książka, która zachwyci nie tylko nastolatków, ale i bardziej dorosłe kobiety. Autorka opisuje nam o miłości kilka wątków paranormalnych, przemianie ojca Joss, wypadku i zaginięci głównego bohatera. Bardzo zasmuciło mnie to, iż książka kończy się w takim momencie, iż nie mam dalszych odpowiedzi na pytania. Mam tylko nadzieję, że wydawnictwo postara się, aby czytelnicy nie musieli długo czekać na zakończenie tej niesamowitej powieści.

https://zaczarowana-ksiazka.blogspot.com/2018/06/ginger-scott-chopak-taki-jak-ty.html

pokaż więcej

 
2018-06-11 20:49:36
Została fanką autorki: Ginger Scott
 
2018-06-09 20:27:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: The Coincidence (tom 5)

„Niepewność Violet i Luke’a” jest to ostatnia część, którą trzymam w ręku i nie wiem dokładnie, co mam powiedzieć. Z jednej strony cieszę się, iż dowiedziałam się jak potoczyły się losy tej dwójki, lecz z drugiej strony, że więcej już się nie dowiem o ich losach. Przyznam się tylko, że ta seria skradła moje serce i na pewno nie jeden raz jeszcze będę ją wspominać i czytać. Niecierpliwie czekam... „Niepewność Violet i Luke’a” jest to ostatnia część, którą trzymam w ręku i nie wiem dokładnie, co mam powiedzieć. Z jednej strony cieszę się, iż dowiedziałam się jak potoczyły się losy tej dwójki, lecz z drugiej strony, że więcej już się nie dowiem o ich losach. Przyznam się tylko, że ta seria skradła moje serce i na pewno nie jeden raz jeszcze będę ją wspominać i czytać. Niecierpliwie czekam na kolejne książki autorki.
https://zaczarowana-ksiazka.blogspot.com/2018/06/jessica-sorensen-niepewnosc-violet-i.html

pokaż więcej

 
2018-06-09 10:30:40
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
Moja biblioteczka
651 189 1384
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (22)

Ulubieni autorzy (15)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (28)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd